Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A 444.hu miért mocskolja a...

A 444.hu miért mocskolja a magyar labdarúgást, miközben Kádár Tamás az Arsenal játékosa lehet?

Figyelt kérdés

"– Angliából többek között Arsene Wenger is érdeklődött iránta, vele személyesen beszéltem. Keresett minket Roy Hodgson a Crystal Palace-tól, de a West Ham és West Brom is. Konkrét ajánlat nem történt, viszont Németországból, Spanyolországból és Franciaországból is vannak érdeklődők"


Ottvan GUlácsi Péter is.



2018. jan. 26. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Ki az az elmebeteg akit érdekel a magyar foci?
2018. jan. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Válogatott meccsenként 23 ezret biztosan, te a TV-ből még 500 ezer embert is.
2018. jan. 26. 16:45
 3/11 A kérdező kommentje:
*de
2018. jan. 26. 16:45
 4/11 anonim válasza:
33%
Mert a magyar labdarúgás padlón van, és ilyenkor illik még belerúgni párat. Meg hát orbán szereti a fodballt, szóval ez se véd a liberalizmus haragjától.
2018. jan. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Miért utálják sokan a magyar focit kis könyv.

Hogy megtudjuk az okokat, kövessük az alábbi pontokat:

1.) Menjen be pár kórházba.

2.) Maradjon is ott legalább 24 óráig és figyelje a dolgokat

3.) Beszélgessen ott dolgozó emberekkel

4.) Kérdezzen rá a fizetésükre is, finoman.

5.) Menjen haza és kapcsolja be a TV-t.

6.) Nézzen meg egy meccset, ahol a brémai muzsikusoktól kikapunk.

7.) Keressen utána az interneten, hogy mennyi a játékosok fizetése

Házi feladat:

Járjon utána, hogy hány stadion épül az elmúlt években és ez mennyibe került az adófizetőknek.

Második feladatként járjon annak is utána, hogy a megépült stadionok közül hánynak nem lett végül fenntartója és ez milyen összeget is jelent az adófizetőknek... ismét.


Csukja be a kis könyvet, menjen a sarokba. Gyújtson rá és kezdjen el sírni. Sírja ki magát.

2018. jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A jó édes ***** válasza:
41%

Ezt én sem értem - ha egy valamiben sikerült felzárkóznunk a Nyugathoz, az pont a foci. Jó, hogy épp az Arsenalt hozod példának, mert nézzük meg a Premier League-t: a világ legnagyobb pénzmosodája! Orosz oligarchák, arab olajsejkek meg kétes hátterű amerikai mágnások versengenek azért, hogy csapatuk lehessen az angol első osztályban. Ezt nyilván nem azért teszik, mert jobban érdekelné őket a futball - mint sport - például a tevehajtásnál, hanem mert az angol adórendszer rendkívüli módon kedvez különféle jövedelmek szponzori pénzeken keresztül történő kifehérítésének.

A magyar TAO és a futball újraszervezése gyakorlatilag épp ezt a mintát követi. Hiába próbálja a 444 és társai bemocskolni a dolgot, valójában épp arról van szó, amire annyira vágynak: egy modern, nyugati megoldásról.

2018. jan. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
Megint itt a Gulácsizó idióta ... mond, nem unod még? :D
2018. jan. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én rendszeres meccsre-járó voltam.

Amikor bejött ez a regisztráció, meg a "rasszizmus nem pálya" meg minden tiltása marhaságok, akkor megfogadtam, hogy soha nem fogok regisztrálni, és amíg kell, addig nem megyek meccsre.

Eleinte majd megvesztem, annyira hiányzott.

Ma már a TV-t sem kapcsolom, be, nem idegesítem magam és nem is érdekel az egész! Pedig volt olyan, hogy hóesésben ültünk a lelátón a gyerekemmel és a nejemmel! Hála az égnek, sikeresen leszoktunk róla!

Én nem azért mentem, hogy neveljenek a pénzemért, nem azért mentem, hogy hülye regisztrációs baromságoknak megfeleljek! Nem érdekel! Tőlem az egészet bezárhatják úgy ahogy van!

2018. jan. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2018. jan. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
56%

17:07: igen, annyira felzárkóztunk a Nyugathoz, hogy már Andorrától is kikapunk!

Fejlődés a javából!

2018. jan. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!