Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van megoldás arra hogy tapadjo...

Van megoldás arra hogy tapadjon a cipőm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Két hét múlva lesz futsal meccsem.Ugye mivel azt teremben játszák teremcipő kell.Na de én a teremcipőmet sikeresen tönkre tettem két meccsel ez előtt.Most a sulis tesicipőmben jatszok és iszonyatosan csúszik!! (Nem használhatunk vaxot!Még mielőtt valaki ajánlaná)Mindig bevizesztem meccs előtt a talpát így az első két percben tapadt is de aztán nem ért semmit.Valaki valamilyen megoldást tud? Nem tudok új teremcipőt vennu mostanában szóval ezzel kell beérnem.De ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném.Köszönöm a válaszokat! 14/l

2018. febr. 13. 18:47
 1/3 anonim válasza:
talán az segít ha nem csak bevizezed hanem otthon elötte rendesen lesikálod a talpát. :D
2018. febr. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
XD nem koszos a cipő XD mármint nem tiszta kosz mintha gané dombon mászkáltam volna csak annyira amennyire egy teremcipő talpa koszos lehet
2018. febr. 15. 19:28
 3/3 anonim válasza:
Próbáld meg leukoplasttal, vagy ilyen vastag sárga szalaggal aminek textil a közepe (a nevét sajna nem tudom) leragasztani. Mi víváson így szoktuk megoldani, ha ilyen problémánk van. Bár a pást anyaga kicsit redős, azon tökéletesen működik, nem tudom ti milyen talajon játszotok,és h ott működik e..
2018. febr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!