Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mikor nevezhető valaki jó...

Mikor nevezhető valaki jó focikapusnak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak jó és kevésbé jó kapusok is. De ez nem profi szinten honnan derül ki, hogy ki hány pénzt ér?

Mi alapján lehet ezt eldönteni? Ránézésre vagy milyen teljesítmény kell ehhez, hogy egy hobbijátékosról el lehessen mondani. Hobbi szinten szoktam járni hetente focizni (terembe-futsal) két és fél órára, és természetesen kivédek én is párat, de nem tudom, hogy ezt más is ki tudná, aki nem kapus vagy csak nekem sikerül... Ennyi idő alatt persze kapok gólokat is, úgyhogy nem sikerül mindig nyerni. Persze a pálya is kicsi, több a gól is. De nem tudom, ti mi alapján alkottok véleményt egy játékosról, ez esetben egy kapusról?



2018. febr. 22. 11:09
 1/1 maradicsmárk válasza:
Havi fizetés ?
2018. febr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!