Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért mondja Puzsér azt, hogy...

Miért mondja Puzsér azt, hogy a testépítés még csak hobbinak sem nevezhető?

Figyelt kérdés
Ha nem hobbi, akkor viszont munka kell legyen, de ő sportolókra is anblock azt találta mondani, hogy nem jár nekik tisztelet, mert önmagukért csinálják csak. Ebben mondjuk egyetértek vele, de mégis egy elég erős lenézést érzek ki a sport felé a sorai mögül.
2017. máj. 11. 13:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%
Hát, gondolj bele, azt a rengeteg energiát, amit a konditermekben kifejtenek, mennyi értelmes dologra fel lehetne használni...
2017. máj. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%

A testépítés szerintem sem nevezhető hobbinak, se munkának. Amolyan testkarbantartás, ha mértékkel csinálják.


De kitérdekel mit mond Puzsér? Kár egy megmondóemberrel törődni.

2017. máj. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

Most hallottam előszöe erről a Puzsérról. Ő kicsoda?

Valami blogot működtető troll?

2017. máj. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Itt van amúgy egy videó is róla:

https://www.youtube.com/watch?v=_CGa2ozqdgA

2017. máj. 11. 13:54
 5/21 anonim ***** válasza:
51%
Puzsérnak aztán bőven van rálátása a témára. Tohonya tehén.
2017. máj. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Ki minek tartja. Nekem pl. ez a hobbim, kit érdekel, hogy más szerint meg nem az.
2017. máj. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
Robi mond néha irdatlan nagy baromságokat is, de alapvetően helyén van az értékrendje és nem buta ember. Tévedni emberi dolog.
2017. máj. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Mi van? Bármi lehet hobbi. Ha valaki hobbiból edz, mert neki ez esik jól, annak hobbi, ha fejreállnak is egyesek.


Ha az ember önmagáért ér el jó eredményeket, annak miért nem jár tisztelet? Minden sportolónak kötelessége a hazát és az emberiséget szolgálni vagy mi van? Hogy ő kit tisztel, az ő dolga, én tisztelem azt, aki küzd és elér valami nem kifejezetten negatív dolgot (a versenysport azért nem az egészségről szól. a sima sport még OK lehet, persze azt is lehet egészségre fittyet hányva végezni). Azt hiszem, ez a fazon velem teljesen inkompatibilis gondolkodású.

2017. máj. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%
Azért mert 1 témában nem értetek egyet, még nem biztos, hogy másik 1000ben nem vagytok azonos véleményen.
2017. máj. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
29%
Puzsér egy senki,aki mások kritizálásából él.
2017. máj. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!