Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 444-en miért alázzák a magyar...

444-en miért alázzák a magyar focistákat, mikor jó játékosaink vannak, de ezeket nem tudjuk egy csapattá alakítani?

Figyelt kérdés
Ott van pl. Gulácsi Péter, akit az Atletico Madrid, a Chelsea és az Arsenal is szerződtetne. Ott van Kádár Tamás is, akit nyáron leigazol a West Ham, akkor Dárdai Pál, aki csodát művel a Herthával, Lőw Zsolt is osztrák kollégájával bevezette a Lipcsét az Európa Liga negyeddöntőjébe.

2018. márc. 25. 22:13
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
utsó, tegnap Szalai gólt lőtt a Dortmundnak...
2018. máj. 13. 10:08
 32/32 Szubudáj Bagatur ***** válasza:
Igazad van, bocs, őt kifelejtettem. De ő is csak kivétel, és stabil csere. Igaz a mentalitásával nincsenek gondok. De még így is csak 3 játékosnál tartunk, abból még nem lesz csapat. Meg ott, hogy lassan az a legnagyobb futballsikerünk, hogy Dzsudzsák sógorságba került Neymarral. Nem tudok tapsikolni nekik, nem tehetnek róla, de én még Törőcsiken, Nyilasin nőttem fel, Détárin, Kiprichen és Esterházyn kamaszodtam. Amikor megszerettem a focit, az volt a sikertelenség, ha legalább egy magyar csapat nem éri meg nemzetközi kupákban a tavaszt, ma meg az a siker, ha augusztus végén még van magyar résztvevő. És ennek vannak következményei. Ma, ha egy meccsre kimegy 8000 néző, hatalmas érdeklődésről beszélnek. Én, amikor először voltam kettős rangadón a Népstadionban, kb. 40000 néző volt és azon gondolkoztam, hogy az embereket nem érdekli a foci? Ma ha véletlenül magyar focit nézek, ilyenen már nem agyalok, csak egy kérdés maradt bennem: Ki unja ezt jobban, ők vagy én?
2018. máj. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!