Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kevin Trapp jó kapusnak...

Kevin Trapp jó kapusnak számít a többi vele egy kaliberűek között?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az olyan kollégáira mint Curtois, ter Stegen, Neuer.

Olvastam itt egy kérdést miszerint a tavalyi Barcelona elleni 6:1-es zakóban is bőven benne volt.



2018. ápr. 11. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Aki ezt írta az nem tudom mit nézett. Mégis melyikben volt benne, tizenegyest sose szégyen bekapni egy kapusnak, max. ha nagyon bénán lövik, ebből volt kettő. Neymar szabadrúgása szépen el volt lőve, talán védhető, de nagy bravúrral. Sergi Roberto góljánál meg az elsőnél elképesztő bénázást mutattak be a PSG védői, előbbinél totál üresen szembe a kapussal hagyták kiugrani Robertot, aki szépen el lőtte felette, az elsőnél pedig addig fejelgettek meg tologatták a labdát, ahelyett, h kibikázták volna, h szintén a kapussal szembe pár méterről tudott ügyesen aláfejelni Suárez. Talán abba a gólba benne volt, ami pedig öngól volt, szóval ott se őt venném elő, elsőrendűen, de mintha rosszul vetődött volna ki Iniesta ügyesen bepöckölt labdájára, de ott is nem ettől lett gól, bár jobban is megoldhatta volna. Vicces, mert örökké azt hallani, h mekkora meccs, meg mekkora comeback volt, erre csak a barcelona képes, történelmet írtak bla-bla-bla. Pedig valójában kifejezetten gyengén, pocsékul játszott a barcelona, egy rendes, szép, akciógóljuk nem volt, ami általában ilyen szinten dönteni szokott. Neymar gólja szép volt, de az is rögzített szituációból. A bíró is segített nekik, de nem csinálok úgy, mintha más nem lett volna, és totál megérdemelte volna a PSG. A PSG leginkább úgy játszott, mintha a Benny Hill Showba lennének, egy harmadosztályú angol csapat nem kap ki 6 góllal szerintem attól a Barcától. Egyik góljuk nevetségesebb volt mint a másik, se kritikus helyzetbe nem tudtak jól dönteni, se a Barcát nem tudták a kapujuktól távol tartani, addig bénáztak, pattogott ide-oda a labda, és töketlenül szerencsétlenkedtek, míg a Barca tolta be nagy nehezen a kapu elé és onnan valahogy bekanalazta vagy feldobva magukat tizenegyest reklamáltak. Ez leginkább Emery sara, de a komplett PSG nagyon töketlen, éretlen, fontos helyzetben bizonytalan, egység nélküli szerencsétlenkedők tömege volt. Szóval a legszínvonaltalanabb BL rangadó evör, és legkevésbé Trapp miatt.
2018. ápr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk pont azt a Barca-PSG bundameccset felhozni példának....

Na mindegy,szerintem Trapp egy átlagos kapus,szerintem a válogatotban sincs sok keresni valója,föleg úgy hogy más német kapusok a Bundesligában most parádéznak pl:Fahrmann vagy Leno.Nem rossz kapus de mondjuk tényleg nincs De Gea,Courtois vagy Neuer szintjén.

2018. ápr. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor biztosan ezért nem ő kezdőkapus már.
2018. ápr. 12. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!