Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Más valakinek is van/volt...

Más valakinek is van/volt ilyen baja már? És ha igen mennyit pihentél?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy egy ideje fájt a bal sarkamban a csont, és mivel fociztam és nehezen bírtam ki így elmentem orvoshoz. Újabban hallom már hogy pár osztálytársamnak is fáj.

Az a lényeg, hogy elmentem vele sebészhez, átküldött röntgenre és azt mondta, hogy nincs semmi nagy gond vele, csak növésben vagyok és még nem csontosodtam ki teljesen, ezért lehet, hogy fáj, addig biciklizzek és hanyagoljam addig a focit, esetleg vegyek egy új cipőt (eddig olcsó kínaiban jártam, most vettem pár napja egy olyat amilyenre vágytam :D ). Nos aki szereti és focizik is az tudhatja milyen nehéz ezt kibírni, így már alig várom, hogy leteljen az az 1-2hónap pihenés amit mondott (inkább kivárom a 2-t minthogy később se játszhassam. Most D-vitamint fogok szedni, azt mondták az is jó lesz rá, meg kalciumot. Ha valakinek volt ilyen baja az válaszoljon légyszi :)

Köszi 15/F

(ha túl hosszúnak tartod ne szólj be...)


2010. jún. 13. 17:07
 1/1 anonim ***** válasza:
14-15 évesen nekem is voltak ilyen fájdalmaim, de nem mentem vele orvoshoz, mert én is úgy tudtam, hogy ez a növekedés miatt van. Nagyra nem nőttem, de végülis elmúlt. :)))
2010. jún. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!