Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van e valakinek ötlete; hogy...

Van e valakinek ötlete; hogy kézilabdában, hogy lehet úgy esni, hogy ne üsse meg az ember magát?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 17:42
 1/5 anonim válasza:
Sajnos nem lehet, hiszen mindig megütöd magad, ha elesel.
2011. máj. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én szélsőt játszom, és az a gáz, hogy amikor oldalról, bevetődöm mindig szerencsétlenül érek földet, biztos van valami technika amivel lehet tompítani az ütődést....
2011. máj. 10. 17:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Én magamtól úgy tanultam meg, hogy nem tudom:P

Én mindig a térdemre estem és fájt a csont eléggé,de hát ha az ember játszik, ziccerben van akkor abban a pillanatban semmi sem számít csak az, hogy a hálóba dobjam a labdát:) és hát igen fájt utána..


na figyelj!

1. arra a lábadra érkezz amelyikről elrugaszkodtál

2. azt a lábat behajlítod és úgy teszed le, hogy be van hajlítva, (mivel szélről dobsz egy kicsit el is hajolsz, hogy nagyobb szögben tudj dobni) e kettő miatt lesz az esés

3.a másikat is behajlítod csak sokkal jobban és a combodra esel...kb így de ezt nehéz leírni...


http://www.youtube.com/watch?v=J-dAsdpO3Vg

de itt egy vidi..sosem szégyen a legjobbtól tanulni:) az utolsó gólja ami maga egy csoda, na ott a lassításnál láthatod kb.

2011. máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bocs, dehogy a combodra esel hanem a lábszáradra...
2011. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
KÖszi a válaszokat
2011. máj. 12. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!