Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan lehetnék eredményes...

Hogyan lehetnék eredményes labdarúgó Magyarországon?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, kb 5-6 évet fociztam, manapság már nem focizok mert a csapatban úgymond nincs összhangom:D, nem szeretek ott játszani, és akármit mondtok ez igenis számít.

Gyors vagyok, jól rúgok, cselek mennek dee alap/közép szinten. Esetleg írhattok ötleteket mik a jó gyakorlatok, videókat küldhettek, stb. És az is érdekel, hogy hogyan kezdjem el ezt az egészet. Hova/milyen csapatba menjek ahol van esély arra, hogy valaki "felfedez" vagy ilyesmi. Komoly, értelmes válaszokat várok. Köszönöm.



2018. máj. 3. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a séró rendesen belőve, minimum 3 tetoválás, bazi nagy arc és kész is vagy
2018. máj. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt az értelmes és komoly választ.

Remélem neked összejön az, amit szeretnél, és csinálhatod azt amit szeretsz.:)

2018. máj. 3. 18:44
 3/12 anonim ***** válasza:
a legjobb, ha inkább olyan helyre mész, ahol van esélyed jónak lenni. Ez kb vmelyik ny-európai ország...
2018. máj. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Ez már sokat jelentett nekem látod.:)

Még jöhetnek válaszok nyugodtan.

2018. máj. 3. 18:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Magyar szinten, vagy külföldön is? Előbbire még lehet esélyed, utóbbira szerintem, nem sok.
2018. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Illetve hát, még ahhoz is sok szerencse kellene, 16 évesen. Az 5-6 év foci mikor volt(mennyit hagytál ki azóta?) és milyen klubnál? Talán jobban jartál volna, ha nem hagyod abba azért, mert nem erezted ott jól magad. Inkabb akkor kellett volna beleadnod apait- anyait, hogy felfigyeljenek rád és tovább léphess.
2018. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Itt Magyarországon akarok érvényesülni.

Egy faluban fociztam mindig, itt ahol élek, Nagyrábé SE.

És innen nem látok rá esélyt, hogy valaki felfigyeljen rám. Oké, mentünk ide-oda meccsekre, de nem olyan ez. Szóval valahol ott szeretném elkezdeni ahol van esély arra, hogy még előrébb jussak.

2018. máj. 4. 09:33
 8/12 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy Magyarországon nincsenek tehetsegkutatok. Illetve nehany klub már probalkozott ezzel, amolyan PR céllal, hogy egy korábbi játékosát elküldte a hataron tuli helyekre, hogy fiatal jatekosokat nezzen a klubnak (pl.: néhány éve a Fradi ifj. Albert Flóriánt bízta meg ezzel), de ennek mindig az a vége, hogy csak a burzsujcsemetéket viszik el.


Itt nálunk inkább a menedzserek szamitanak tehetsegkutatoknak, de ők sajnos csak az akadémiákat járják nem a megyei osztalyokat.

2018. máj. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És olyan akadémiára hogyan juthatok el? Ezt kifejtenéd bővebben?
2018. máj. 5. 13:44
 10/12 anonim ***** válasza:

16 éves vagyok, kb 5-6 évet fociztam, manapság már nem focizok mert a csapatban úgymond nincs összhangom:D,


Sajnálom hogy ezt írom de NB1-es szintű focista már kb kizárt hogy lesz belőled, ha nagy tehetség vagy NB2-3 esetleg, de akkor nagyon gyorsan kell elmenni egy nagyon jó akadémiára ahol tudsz fejlődni.

Teljesen mindegy kb hogy milyen csapathoz mész, csak komoly legyen, ne Megye 3-as csapatokhoz jelentkezz.

Esetleg kimehetsz ny-európába, de kétlem hogy ilyen komolyan vennéd a dolgod, + 90% hogy elküldenének kb még az osztrák 4.-osztályból is ha sosem fociztál komolyabban.

Persze ami nagy kérdés, hogy az az 5-6 év focizás az milyen szintű volt? Milyen csapatban fociztál eddig? Mert nagyon nem mindegy hogy megye vagy nb szintű 5-6 éves tapasztalatod van

2018. máj. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!