Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Rajtam ment el a meccs....

Rajtam ment el a meccs. Kapusként, hogy dolgozzam ezt fel?

Figyelt kérdés

Nem vagyok profi játékos, úgyhogy semmi tétje nem volt a mérkőzésnek, de azon kívül, amiket nem tudtam kivédeni (egy jó kapus szerintem azokat is fogja) volt egy támadás, és az utolsó védő mellett valahogy eljutott a csatár és én olyan szerencsétlenül jöttem ki, hogy elrúgta mellettem. Egyértelműen az én szerencsétlenségem volt, így ha azt nem rontom el, akkor 6-5 helyett 5-5 lesz...

Hogyan lehet az ilyeneket elfelejteni?



2018. máj. 10. 23:08
1 2
 11/12 anonim válasza:

Hova valósi vagy?

Én annak idején mikor bevoltam zsongva a foci miatt akkor a király gábor kapus iskolába akartam elmenni, de 15-16 évesen sok pénzem nem volt erre.

akkoriban én a labda kezelésem miatt hagytam abba a focit, mert nagyon gáz voltam lábbal, pár évet rápihentem és most újra elkezdem 22 évesen valószínű hogy nb1-es kapus már nem leszek, de csak élvezetből csinálom, és a legfontosabb dolog amire rájöttem, hogy a gyengeségeinkre rá kell dolgozni, nem szabad elmenekülni előlük. Szeretsz focizni? Akkor kérj meg 1-1 ismerőst hogy lőjjenek kapura, keress egy betonfalat lődd neki a labdát, próbáld ívelni közbe, tegyél oda akadályokat, nézz pár kapusedzésről szóló videót és vidd át gyakorlatba, persze ha van a környékeden egyesületen belül kapusedzés akkor az a legjobb, de nekem ez nem adatott meg, csak u15-16-os koromba és akkor én hülye nem éltem vele igazándiból, de hogy magamnak csinálom a dolgokat így lábbal is sokat fejlődtem.

2021. jún. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Amúgy nekem is volt 1-2 potya gólom, tényleg azt kell tudatosítani, hogy ugyanolyan hiba mintha egy csatár luftot rug, vagy egy hátvéd nem szerel, vagy pofára esik.

Ezen a szinten a legfontosabb, hogy nem szabad magad ostorozd emiatt, mert ez lesz a következménye kedveszegett leszel, nagyobb szinteken meg már hozzászoksz a hibákhoz, megtanulod elfogadni, illetve a csapatpszichológus sokat tud segíteni

2021. jún. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!