Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Teljesen amatőrként el lehet...

Teljesen amatőrként el lehet kezdeni kosárlabdázni?

Figyelt kérdés
Hosszú ideje filózok rajta hogy el kéne kezdenem sportolni és most a kosárlabda mellé tettem le a voksomat viszont soha életemben nem kosárlabdáztam komolyan inkább csak dobálgattam a palánkra viszont most már kicsit komolyabban szeretnék vele foglalkozni, de el lehet kezdeni? Illetve hogy induljak neki? 19/F
2018. máj. 12. 19:57
 1/6 anonim válasza:
Nem lehet. Tilos.
2018. máj. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdeztem. Akkor hogy értsd ha életem során soha nem kosaraztam komolyan akkor milyen lehetőségek vannak rá hogy mégis elkezdjem. Gondolok itt arra hogy edzésekre járni. De milyen "helyek" vannak ahol ez lehetséges. Ezt nem tudom jobban megmagyarázni.
2018. máj. 12. 20:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Csak profiként lehet elkezdeni. Köztudottan minden kosárlabdázó úgy születik, hogy kibújik és a szülész orvos mellett elmegy egy testcsellel és zsákol egy 360-at.
2018. máj. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Profi már nem leszel. De amatőrként nyilván lehet. Ha falun laksz, nehéz. A közeli városban nézz körül.
2018. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Debreceni vagyok, és nem is képzelgek hogy Michael Jordan vagy Kyrie Irving utódja leszek csak ez a "Valamit kezdjél már magaddal hülyegyerek". Debrecenben milyen lehetőségeim vannak amatőrként edzeni. Mármint hogy nem csak magamnak lejárok a pályára hanem egyesület vagy valami. Bocsi ha valamit hülyén fogalmaztam meg. :$
2018. máj. 18. 13:26
 6/6 A kérdező kommentje:
#1 és #2 értem az iróniát de nagyon tanácstalan vagyok hogy kezdjem el és tudom hogy mindenki kezdi valahol.
2018. máj. 18. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!