Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 19 évesen van arra lehetőségem...

19 évesen van arra lehetőségem, hogy megtanuljak és elkezdjek kosarazni?

Figyelt kérdés

Még soha nem sportoltam csapatban. Magas vagyok, és állítólag meg van az alkatom hozzá de semmi másom nincs. Azt hallottam, hogy van olyan magánedző, aki foglalkozna olyanokkal, mint én. Tényleg van ilyen?

Mert azt hiszem, ha most elmennék egy ilyen kosár klubba, annyira béna lennék, hogy semmilyen sikerélményem nem lenne, és nem tudnám élvezni sem az egészet, csak azt látnám, hogy milyen gáz vagyok.


De nem is ragaszkodok a kosárhoz annyira, amúgy futni szoktam, és introvertált művészlélek vagyok, és sajnos nincs bennem sem csapatszellem, sem versengés.

Ha szeretnék, ezen tudnék még változtatni mindjárt 20 évesen?

Köszönöm a válaszokat.

F



2018. máj. 19. 09:50
 1/1 anonim válasza:
Valamikor elkell kezdened kosarazni. Először próbáld meg, hogy elmész kezdő kosártáborba. Lesz sikerélményed is, és lehet, hogy jó vagy benne és átmehetnél nagyobb csapatba is akár.
2018. máj. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!