Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik csapat (ok) lesz (nek)...

Melyik csapat (ok) lesz (nek) szerintetek a világbajnokság meglepetése mind pozitív és negatív szempontból?

Figyelt kérdés
Megérzésem szerint a szerbek és a lengyelek. bekúszhatnak a legjobb 8ig is akár.

2018. jún. 13. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív szempontból, talán Kolumbia, esetleg az angolok "mutatnak" vegre valamit. Negatív értelemben, a hollandok es az olaszok "lemaradása" után, én már semmin sem lepődöm meg.
2018. jún. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Király Péter 1 ***** válasza:
100%

Nálam Portugália, Kolombia, Belgium utóbbi kettő a "sötét ló" akik elérgetnek szép eredményt, Hazardéknaknem örülnék "franciáknak" sem. Így van olaszok hollandok nélkül nincs izgalmas torna, Wales-et sajnálom nincs vb-n. Lengyelekre kíváncsi leszek drukkolok nekik nagyon, Szenegál is erős.

Németek szerintem elődöntőig mennek, angolok nyolcig.

2018. jún. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Király Péter 1 ***** válasza:
84%

Urugay épp nem olyan erős mint négy éve, azért még bennük is szikra, horvátokban is, szerintem nem mennek messzire.

Braziloktól, spanyoloktól várok sokat. Argentína erős elöl, hátul gyenge, ettől még elérhet szép eredményt, hát négybe esetleg bemennek, aztán ki tudja..

2018. jún. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Én Japántól várnék végre valamit, ők mindig olyan korán kiesnek, pedig nagyon akarnák a jó szereplést, bízom benne hogy túljutnak a csoportkörön. Egyiptomra is kíváncsi leszek, képes e Salah úgy felpörgetni morálisan a csapatot, hogy az valami nem várt jó eredményt hozzon?
2018. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A belgákat nem nevezném sötét lónak, a keretük alapján jelenleg a világ talán 2.-3. legjobb csapata.



Ami a helyzetet megnehezíti, hogy van stabil 4-5 csapat, amelyik esélyes a végső győzelemre, és ezután van legalább 7-8 csapat akik elképesztően erősek (bár győzelemre nincs reális esélyük):

-Lengyelország

-Kolumbia

-Szerbia

-Horvátország

-Szenegál

-Svájc

És talán még Dánia is. Igazából közülük még bárki bejuthat akár legjobb 4-be is, ha a nagyok kiütik egymást, vagy páran botlanak.



Van eközött a kettő között is egy szint, szerintem ez Uruguay és Portugália, győzelemre nincs esélyük de elődöntő kinézhet nekik

2018. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!