Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehet belőlem focista?

Lehet belőlem focista?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 és fél éves vagyok. Mindig is szerettem focizni, de nem gondolkoztam csapatban.

De szeretném kipróbálni. Szerintetek milyen esélyeim vannak?

Nem vagyok a legjobb, néha van egy kis figyelem-problémám, amikor úgymond leblokkolok, nem passzolok, tehát nem vagyok hozzá szokva a nagyon gyors menetekhez.

Ennek ellenére tudok focizni, mondják sokan nekem, miért nem járok csapatba, meg ilyenek. Fizikailag is úgy vagyok, ha kell, szinte egy egész meccset kibírok intenzív futással. Cselezés és trükközés az mikor hogy megy... mint már említettem, sokszor leblokkolok, és nem tudom mit csináljak. Levegőben nagyon jól tudom kezelni a labdát, dekázásban tényleg jó vagyok. Célozni is tudok, de nagyon erősen nem tudom megbombázni a labdát.

Lehetnék szerintetek focista? És milyen eredményeket érhetnék el? Esetleg pl. válogatott játékos? Köszönöm a válaszokat.



2018. jún. 16. 19:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

En meg ezeket a lehuzos "ugyse tudod elerni, ne is almodj rola,lehetetlen" szovegeket unom 😃

Mindenki ezt magyarazta nekem is. Aztan nicsak. Elertem a lehetetlent 😮

Ha valaki feladja az almait akkor annak ures az elete. Arrol nem a vilag tehet, hanem sajat maga. Superman akarsz lenni? Bar teny hogy kicsit elrugaszkodott a valosagtol, de tettel erte valamit? Esetleg tanultal olyan szinten hogy elmesz tudosnak? Naugye 😃

Teny hogy ez egy kicsit kisarkitott pelda, de pontosan ez a baj a vilaggal. Mindenki csak akar valami lenni, de tenni szart se tesz, es ha mar o lent van akkor lehuz masokat is hogy jobban erezze magat.


Ismetelni tudom sajat magam:

Ne halgass senkire. Ha erzel magadban annyit, raszanod az idot es energiat akkor siman bekerulhetsz akar a valogatottba is.

Nem lesz konnyu, de nem lehetetlen. Hajra ✌

2018. jún. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Tiszteletem neked. Köszönöm a biztatást. :)
2018. jún. 18. 20:02
 13/13 anonim válasza:

Szia .

Tudom kicsit eljárt már az idő a kérdés felett , egy korú vagyok kb veled 1-2 év +- . Ha szabad kérdeznem hogy dontottel ? Hasonló helyzetben vagyok mint te ezért érdekelne hogy hogyan dontottel , es hogy miért úgy ahogy .

2021. dec. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!