Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek is három férfiból...

Szerintetek is három férfiból kettőt érdekel a foci vb?

Figyelt kérdés

Az én kutatásom szerint tízből kb. egyet érdekel. A munkahelyemen senkit nem érdekel, ritkán esik szó a fociról.

Még az se hozott lázba senkit, amikor az EB-n játszottak a magyarok.

Legfeljebb akkor beszélünk róla, amikor egy lakatlan szigettől kikap a nemzeti 11.



2018. jún. 20. 07:17
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
szerintem 3-ból 1,81314-et érdekel. Saját kutatás.
2018. jún. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nálunk itt az irodában sem igaz a 3-ból 2. Itt 5-ből 5-öt érdekel, azaz ez a másik véglet.
2018. jún. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kevesebbet érdekel, mint akiket igen. Csak ők hangosabbak.
2018. jún. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Az én ismeretségi körömben minden pasit érdekel.
2018. jún. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
engem csak a fogadás miatt, amúgy lesz.rom a focit.
2018. jún. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem érdekel, de szerintem is inkabb regebben volt ez igaz, amikor még magyar foci is volt.
2018. jún. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ne haragudj, de az hogy a munkatársaidat nem érdekelte az EB-s szereplés, de egy kimondhatatlan nevű országtól való vereség már beszélgetésre bírta őket, ez egy kicsit szomorú.
2018. jún. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az sokkal szomorúbb, hogy száz milliárdokat költenek focira és új stadionokra, ömlik bele a sok TAO, aminek sokkal jobb helye is lenne, luxus fizetést kapnak a focisták, eközben kikapnak egy Andorrától, egy olyan csapattól, ahol civil, hétköznapi emberek munka mellett focizgatnak. Sajnos ez rendszeres, nem egyedi eset, hogy egy nevenincs csapattól kikapnak.

Bocs, hogy ez sok embert felháborít, és ez hamarabb beszédtéma.

2018. jún. 22. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!