Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek is haza kellene...

Szerintetek is haza kellene küldeni a vb-ről az ilyen játékvezetőket?

Figyelt kérdés

Akik kétes szituációban nem alkalmazzák a VAR-t. Mikor még nem volt ez a lehetőség, meg lehetett érteni, hogy tévednek, hisz ők is emberek stb. Ami viszont pl. a mai német-svéd meccsen történt, arra nem találok magyarázatot. Nem látta az esetet, oké. De akkor miért nem megy ki, és nézi meg?


Amúgy nem szurkolok egyik csapatnak sem, csak korrekt és jó meccseket szeretnék látni, és a korrektségre a technológia miatt már lenne lehetőség, egyes bírók mégis, talán az egójuk miatt ("nem kell nekem VAR, jól láttam én") elb...ák ezt.



2018. jún. 23. 20:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy a videobírókat is. Ők mit csináltak, miért nem szóltak, hogy legalább menjen már ki visszanézni?
2018. jún. 23. 20:41
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az első félidőt, csak félig láttam, így nem tudom mire gondolsz, de a VAR- t, csak gól, 11- es és piros lap körüli "kétely" esetén lehet használni: [link]
2018. jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elöszőr a szerb-svájcnál, most meg a német-svédnél és szerintem lesz még több ilyen "véletlen" megnemadott 11-es eset... De szerintem az a minimum, hogy eltiltják a játékvezetőt ennek a vb-nek a végéig, mert aki egy ilyen helyzetnél nem videóbírózik, az vagy hülye vagy meglett kenve. Pont az ilyen esetek elkerülése érdekében, szerintem adni kéne hatalmat a videóbírónak is, hogy kétes esetben, addig nemmehet tovább a játék amíg a bíró vissza nem nézi a történteket.
2018. jún. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2-es, tizenegyes volt az, vagyis kellett volna legyen:

[link]

2018. jún. 24. 14:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál még, hogy a VB-n a világ legjobb játékvezetői vannak? Amikor valaki levezet elég komoly szinten több száz meccset, annak azért van annyi tapasztalata, hogy megítélje a szituációkat, még ha nem is látja. Gondold el mi lenne, ha folyton kimenne a képernyőhöz, mert azért elég sokszor esnek hanyatt úgy a játékosok, hogy pont másfelé néz a bíró. Egyébként ott vannak az oldalbírók is, ők is kommunikálnak vele.
2018. jún. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az utolsónak abban, hogy sok időt elvesz, az hogy a bíró visszanézi a jeleneteket, éppen ezért kellene mai technológiával megoldani, hogy az okosóráján képes legyen visszanézni az esetet, ezáltal tudni fogja hogy történt az eset és kevesebbet kellene időznie vele.
2018. jún. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
#4: Na igen, ezt valóban vissza kellett volna néznie a bírónak.
2018. jún. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
#7: Mondjuk, azt nem tudom, hogy a "VAR-csapat", jelezte-e a bírónak, hogy "visszanezésre érdemes" esemeny törtent?
2018. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!