Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek egy jó edzővel és...

Szerintetek egy jó edzővel és a megfelelő kezdővel Argentína lehetne vb-esélyes?

Figyelt kérdés

Rulli - Ansaldi, Fazio, Otamendi, Mascherano - Banega, Pastore - Agüero, Dybala, Messi - Icardi


Úgy gondolom, egy ilyen kezdővel + mondjuk egy Simeonéval, aki ráveszi a nagy sztárokat is, hogy védekezzenek, simán a vb egyik legesélyesebb csapata lehetnének, ehelyett meg... Pastoret, Icardit ki se vitték.


Ma már valamivel jobbak, de ez se túl fényes, az előző két meccsük meg tragikus volt.


2018. jún. 26. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Ha megfelelően kenhető bírókat kapnak (mint a mai meccsen) akkor természetesen. Amúgy nagy 0-k, mint Portugália meg Brazília.
2018. jún. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Döntőesélyes ezzel a kezdővel sem lenne bár lényegesen jobb lehetnének.

De ezt milyen formációban játszatnád?

Mert így most van 4 csatárod akik mind középen játszanak, egyedül messi képes szélen is jól játszani de kéne még valaki (Gomez?)

+ Azért itt vannak játékosok akik jó csapatban szerepelnek de lehetőséget alig kapnak (Pastore)


Egyszerűen az argentinok egy csomó poszton elfelejtették kivinni a legjobb játékosaikat (Gomez, Rulli, Fazio, Pastore, Icardi.. Tudja valaki hogy ők miért nincsenek a keretben? Icardit még meg is értem mert rengeteg középcsatár van és számukra sincs hely (Bár higu helyett kivittem volna), de Gomez? simán játszhatnának a szélen di maria-val, agüero meg messi kimenne csatárnak és dybala lenne támadó középpályás. A középpályán meg tökéletes lenne Mascherano Bigliával, a védelem meg Fazio-otamendi-Rojo és Rullival a kapuban (miért is nem vitték ki?)


Sampaoli pedig nem rossz edző amúgy.. de nagyon komoly bajok lehetnek az öltözőben

Nagyon gyanús hogy argentín bajnokságból visznek ki játékosokat a KEZDŐBE, míg otthagynak olyan játékosokat akik európai szinten is klasszis klubokban nyújtanak stabilan jó teljesítményt



Egyébként VB-re ezzel a kerettel se lennének esélyesek szerintem, de legjobb 4-be bekerülhetnének ezzel a kerettel

2018. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor esetleg Gomez a középpályára, vagy Di Maria, aki bár sokat szerencsétlenkedik, de azért képes nagy meccseket is játszani, és védekezésben is odateszi magát. És akkor csatárnak mehetne Agüero (ha nem Icardi), mert Higuain folyton leszerepel a nagy meccseken. Tehát a támadó kp + csatár így nézne ki: Gomez/Di Maria, Dybala, Messi - Agüero (ő csatár). Messi jobbszélen is képes klasszis teljesítményt nyújtani.


Középpályán Banegat nem hagynám ki, több kreativitás van benne, mint Perezben, Mascheranoban és Bigliaban összesen... Mellé Pastoret vittem volna, de ha nem, akkor Biglia vagy Mascherano (bár utóbbi elég szarul játszott tegnap).


Védelemben meg Ansaldi tud mindkét oldalon játszani, úgyhogy ő lehetne az egyik szélső védő, a másik Rojo, középen pedig a Fazio-Otamendi kettős elég erős.


Kapuban meg ezt az Armanit nem ismerem, de akár ő, akár Rulli jobbnak tűnik, mint Caballero.

2018. jún. 27. 18:25
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem Caballero jóval jobb kapus Armaninál, aki az argentin bajnokságban játszik.. De Rulli a legjobb választás ez tény


Amúgy én azért választottam a Biglia-Mascherano kettőst mert 4 csatár mellett egy banega-pastore páros öngyilkosság, egyik sem tesz hozzá semmit a védekezéshez szóval a középpályán 0 lenne a stabilitás, támadásban meg 4-en csak megoldanák a dolgokat, nem kell oda még a középpálya hátuljáról is osztogatni a labdákat



Ami viszont egyértelmű az az, hogy Mezat, Pavont és Perezt a keret közelébe nem szabad engedni

2018. jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
No, ezzel nem értek egyet. A horvátok ellen az is volt a baj, hogy nem volt ki eljuttassa a labdát Messiéknek. Volt valami kis védelem, voltak támadók, de középpálya, hogy összekösse őket, semmi. Banega minimum kell, esetleg mellé egy Biglia.
2018. jún. 27. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!