Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ante Rebič (horvát válogatott)...

Ante Rebič (horvát válogatott) hivatalos facebook oldal?

Figyelt kérdés
Ha tudja valaki, belinkelné légyszi?

2018. jún. 26. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért olyan biztos hogy van neki? Nem minden híres ember Facebookozik. Ha nem találod az jó eséllyel amiatt van mert nincs is neki.
2018. jún. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Èn nem tudom hol keresed vagy hogyan de elkezdtem beìrni a nevèt, addig jutottam h Ante Re ès màr dobta is ki.

Annyit mèg hozzàtennèk h nem tudom mièrt "cs" betűznek a magyarok a szerb ès horvàt vezeteknevekkel mikor azt mindig minden esetben TY-nek ejtik!!! Ès nem is ùgy kell irni h RebiČ mert annak a magyar megfelelője valòban CS, de az ő neve RebiĆ ami TY!

2018. jún. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Találtam en is róla sokmindent, instagramja van, de az nekem ninvs és nem is lesz. Ott van a kérdésben, hogy FACEBOOK oldal. De ha megtaláltad, miért nem linkeled? Azt is odaírtam.
2018. jún. 28. 15:28
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ekkora noname szaroknak nincs fb oldala.
2018. júl. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ő is egy ember, és mint sok átlagos embernek is van facebookja, neki is lehet.

És lehet, hogy nem igazán vannak róla hírek, de a Frankfurt csatára. Mindemellett ajánlom neked a tegnapi Horvátország-Oroszország meccset, ahol elég jól látszik az is, hogy labdabiztos focista. Nem kell mindenkit sz@rnak nézni, akiről nem hallottál...


Ja, és az igazi "noname sz@roknak" is facebookjuk mint pl. Lanzafame😂


További szép napot!

2018. júl. 8. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!