Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Be-e jöhet-e he a tippmixem,...

Be-e jöhet-e he a tippmixem, azt raktam meg Anglia lövi a legtöbb gólt a világbajnokságon?

Figyelt kérdés
2018. jún. 27. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2018. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

Be jöhet-e..... be-e az birka..vagy méh angolul.


am megtörténhet, de nem tartom valószínűnek.

2018. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Bejöhet-e!
2018. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
jogos.. nyelvtannáci nem jött be :D elég volt a sör mára :D Harmadiké a jó megoldás!!
2018. jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elméletileg még bejöhet, de a 8 eddigi góljuk ellenére sem túl valószínű.
2018. jún. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Tipikus olyan fogadás, hogy nézd már, eddig sokat rúgtak, akkor biztos faszák lesznek...
2018. jún. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól függ hogy meddig fognak jutni

Most a legjobb 16 között valamelyik H csoportbeli csapattal fognak találkozni szóval Japán Kolumbia vagy Szenegál, ezeket még megverhetik de utána ha csoportelsők lennének a brazilokkal találkoznának, ha másodikak akkor a Svájciakkal vagy a Svédekkel.. háát akár még legjobb 4-be is eljuthatnak (elég szerencsés a sorsolásuk), de én a belgákra raktam volna, az angoloknak nagyon nem ment tunézia ellen, Panamát meg mindenki hazaküldte volna, a belgák ellen meg valszeg nem nagyon fognak túl sok gólt lőni (főleg a védelem miatt, ismerik a PL-t)

2018. jún. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. A Belgák fogják... Megyek holnap megrakom én is... :)
2018. jún. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Á. Azért rúgtak ennyit mert Panama volt az ellenfél. Még arra sem mernék fogadni hogy Kane lesz a gólkirály, szerintem Ronaldót megnyomják 11-esekkel a bírók a műeséseit követően hogy ő legyen az, muszáj mindent vele megnyeretni. Az angolok szerintem bárkivel kerülnek is össze nem élik túl a nyolcaddöntőt. Még arra sem mernék fogadni hogy ezután már gólszegény meccsek lesznek csak, többségében biztos, de emlékezzünk a 7-1-re 4 éve.
2018. jún. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
6# vb előtt fogadtam meg 16os szorzóval, megnéztem a csoportokat és az ágrajzot.
2018. jún. 28. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!