Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ti hogy latjatok e ket valogat...

Ti hogy latjatok e ket valogatott helyzetet kerdeseket alul olvashatjatok?

Figyelt kérdés
Mi a kulonbseg a nemet es az argentin valogatott kozott mi a hiba ennel a ket csapatban akik negy eve dontoztek ennyit gyengultek negy ev alatt vagy mi valtozott melyik kieses lepett meg titeket jobban az argentina miert padoztatta ennyire Dybalat vagy akar az utolso meccsen Higuaint es Aguerot is miert nem valaltak nagyobb kockazatot miert csak Messi volt a palyan a nagyok kozul mi lett volna a megoldas ennel a ket csapatnal valamelyik sztar jatekost lathatjuk meg a vb az Argentin valogatotban es mi lesz az elvaras a jovoben?

2018. júl. 1. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Annyira nem ertek hozza de sztem az argentinoknal rossz a komplett felfogas, kozgondolkodas. Kb mint a braziloknal 4 eve, ott is az torkollot egy 20. Perces osszeesesbe. Azert mert maradona megnyert nekik a villanasaivak, szoloival egy vbt most ugyanezt varjak messitol, pedig a kerethez pont nem ez illene, mert ahogy te is mondtad a golloves epp az amire argentinoknak 2 csapatnyi klasszisa van. De megis ezt a megvalto szerepet szugeraljak messinek, hogy neki kell hatara vennie a csapatot, rajta is csak feleslegesen no a nyomas, pedig o epp a mernokien megtervezett csapatjatekba erezte mindig jol magat. Tavaly is ezert tudtak levenni a blben a juve es a psg. Az edzo is nem tud nyugodtan csapatot epiteni, mert messi szerepe megkerdojelezhetetlen, nincs eleg tekintelye, folyton ott van a kes a nyakan, szinte nem is o vezeti a csapatot. A nemeteknel kevesbe konplikalt, ott sztem egyszeruen csak low mint edzo elfaradt, taktikailag, mentalis, lelki energiak elfogytak, egy koncepcio egyebkent se eletkepes 10en evekig mert a foci orokke valtozik, low nem valtoztatott. Mar a 2 evvel ezelotti ebn es az akozotti idoszakban latszott h egyre kevesbe jok a nemetek, egy olaszok ellen jatszottak ki-ki meccset, akiknek eleg gyenge keretuk volt hozzajuk kepest, franciaktol kikaptak. A keret sztem nem gyengult sokat, a vedelem egyaltalan, talan azert lahm, schweinsteiger ket ilyen vezer jelenlete nagy hiany meg schweinsteiger jateka is jol jott volna a kozeppalyara, kroosnak nincs igazan tarsa, khedira gyenge, goretzka meg nem, meg talan tul tamadofelfogadu, en lehet kivittem volna weiglt, bar neki meg epp egy gyengebb szezonja volt dortmundba, ahogy a csapatnak. Gundogan meg tudjuk, h csak korulotte is a sz..r volt. Az igazsag h centeruk mar egy ideje nincs jobb, a tamadosor attolf fuggetlenul nevre eros, muller, ozil, reus, sot meg sane is itt lett volna, de brandt is ugyes. Werner egyelore nem oldotta meg ezt a problemat, de klose se villogott mar 4 eve, az ebn meg meg nagyobb gond volt ez. Ugyhogy ott low korul voltak gondok. Meg azert meg varjuk ki, mert hiaba egtek a nemetek, sztem argentinanal siman jobbak voltak, kivancsi vagyok a svedek, mexiko majd hogy muzsikal, mert ha jol, akkor hozza kell tenni,egy eleg kiegyenlitett, eros csoportba voltak, hiaba mas tolcsapat nem volt rajtuk kívül.
2018. júl. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem igen es ertesz hozza de nem ertem Argentinat akkor Dybalat miert vittek a vb re ha szegenyt be se allitottak es szerintem iszonyatosan jo jatekos es akkor meg ott van Aguero es Higuain is aki meg ugy szint vilagklaszisok ipari mennyisegbe termelik a golokat bajnoksagokban ok vannak az elen es Higuain Dybala amugy is iszonyatosan jol jatszik a csapatba lathattuk eztbegesz evben szerintem megerte volna oket jatszatni egyszerre
2018. júl. 2. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!