Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Idegesít a műsorvezető és a...

Idegesít a műsorvezető és a kommentátor?

Most a foci VB ideje alatt titeket nem idegesítenek ezek az emberek?

Kommentátorok közül ifjabb Knézy Jenő szokott marhaságokat mondani, kifejezetten élvezhetetlen amikor ő a kommentátor. A "szakértők" között pedig ott van Berkesi Judit, persze elhiszem, hogy kellett valaki aki csinos, de egy hozzáértő jobban tetszene. Olyan buta sablonkérdéseket tesz fel, hogy rossz hallgatni. Ma is mondott egy ilyet, hogy az angolok 90 percig uralták a meccset. Hol? Egy büntetőből szereztek gólt és ennyi, egy szépen végigvitt helyzetük nem volt. Erre azt mondja uralták a játékot. De ez hagyján, rengeteg hülyeséget mondott és kérdezett már eddig is.

Kár, mert egyébként vannak jó meccsek.

Azt sem értem kifejezetten, hogy miért kellenek "szakértők" a szünetben. Mikor a volt szövetségi kapitány magyarázza, hogy a nálunk klasszisokkal erősebb csapatoknak mit hogy kéne csinálni az adott meccsen.

Szóval a VB tetszik eddig, de a közvetítés nagyon gyenge.

Persze lehet mondani, hogy én se tudnám jobban csinálni, ez valószínűleg így is van. De én nem tanultam sportkommentátornak, nem tanultam műsorvezetőnek, lehet tehetségem sincs hozzá, szóval ha én rosszul csinálnám az egy dolog. Na de aki ennek tanult, és valaki azt mondta, hogy még tehetséges is, és odaültette, az csinálja már jól.

2018. júl. 3. 23:46
1 2
 1/11 anonim válasza:
Knézyt én se szeretem, de Hajdú B. István mond néha jó beszólásokat :D a szünetekben a műsorvezetők meg nem érdekelnek :D
2018. júl. 4. 00:16
 2/11 A kérdező kommentje:

Hajdú B. István hozza a kötelezőt, tényleg vannak jó poénjai.

Knézynek meg olyan bakijai szoktak lenni amik inkább a szomorúak mint viccesek, mert az süt az egészről, hogy nem készült fel.

Ami még nem tetszik, hogy 90 percen belül felesleges statisztikákkal traktálják a nézőket. Mert ha még a 2010-2014-es VB-ről, vagy az utóbbi 2-3 EB-ről beszélnek, akkor azt mondom oké, a mostani játékosok még simán játszhattak ezeken is. De mikor mondják, hogy az "1966-os világbajnokságon..." vagy "a két ország válogatottja az elmúlt 40 évben 5-ször találkozott ebből két döntetlen 3 xy győzelem" "utolsó meccsükön kikapott az xy válogatott, igaz ez már 16 éve volt".

Teljes mértékben irreveláns információkkal tobálóznak. Ezek a huszonéves játékosoknak még a szüleik korosztálya sem játszott 66-ban pláne még előbb. Egyszerűen lényegtelen dolgokat mondanak. Azt sem lehet mondani, hogy ezekből a régi statisztikákból következtetni lehet egy-egy ország stílusára, taktikájára, mert volt egy edzőváltás, felnőtt egy újabb generáció és puff teljesen más stílusban játszanak.

2018. júl. 4. 00:29
 3/11 anonim ***** válasza:

Knézyt savazzák is.

Értelmező Knézy szótár stb.

Amúgy meg te is hülyeségeket beszélsz, az egész VB kis kivétellel egy nagy szar.

Volt kb 3 jó meccs, plusz a 11 a végén, mint ma is, aztán helló.

2018. júl. 4. 01:25
 4/11 A kérdező kommentje:

Attól, hogy nekem több meccs is tetszett, még nem hülyeség amit mondok. Voltak szerintem kifejezetten jó meccsek (több is mint amit írtál) de nyilván nem lehet mindegyik élvezetes.

Ahogy a belgák (szerencsének is köszönhetően) de fordítani tudtak a japánok ellen, ahogy a koreaiak küzdöttek a németek ellen (tudom sokaknak kiesett a kedvenc innentől kezdve sz.r az egész), francia argentín meccs a sok góllal, és lehetne még sorolni mitől volt élvezetes eddig ez a VB, de elhiszem ha valaki más stílusú focit szeret nézni. Persze volt ami nekem sem tetszett. A spanyol orosz például kifejezetten rossz volt szerintem. Spanyolok játszották, hogy passzolunk ezret, nálunk van a labda 80%-ban, csak elfelejtették, hogy a focit gólra játszák. Majd szépen ki is kaptak. Hozzáteszem az oroszok sem játszottak jól, szimplán sikerült kivédekezniük 120 percet. A dán francia 0-0-ról ne is beszéljünk mennyire nem tetszett. Persze mindkettőnek elég volt a döntetlen a továbbjutáshoz, ettől függetlenül rossz meccs volt. De rossz meccsek minden VB-n vannak.

2018. júl. 4. 01:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Itt több van és egyértelműen az a baj hogy nem fociznak.
2018. júl. 4. 08:59
 6/11 anonim ***** válasza:

Pedig ezek az egymás elleni statisztikák érdekes, nem is gondolná az ember, de ülni szoktak akkor is, ha 20-30 éve játszották az utolsó egymás ellenit. Nézd meg a Belgium-Japánt, mindenki 3-4 gólos belga győzelmet tippelt, megnéztem az egymás elleni eredményeket, volt benne 3-2es japán győzelem, két 2-2es döntetlen..mondom akkor ez egy gólgazdag meccs lesz, max egy gólos belga sikerrel és így is lett.

Amúgy szerintem jó ez a világbajnokság, nem feltétlen a mutatott játék miatt, hanem, mert váratlan dolgok történnek...a legjobb 5 csapat között ott van Svédország, Anglia, Uruguay, Oroszország, Horvátország...nem hiszem, hogy sokan gondolták volna ezt a VB előtt.

2018. júl. 4. 09:34
 7/11 anonim ***** válasza:

*érdekesek

*legjobb 8

8/11 anonim ***** válasza:

Nekem nincs bajom velük.

Knézyt kifejezetten szeretem mint kommentátort, ő és Hajdú B. István klasszisokkal jobb kommentátorok mint bárki más, mert náluk nem merül ki annyiban a dolog hogy kinél van a labda, meg ha nem történik semmi akkor előveszik hogy XY ebben a klubban szerepel 2013 óta és 4 gólja meg 6 gólpassza van, hanem jó beszólásokkal, anekdotákkal, hasonlatokkal, hülyeségekkel színesítik a meccset, ami minimum 20%-ot számít az élvezeti faktorban. Igen, egy esetre én is emlékszem hogy Knézy bakizott, de hát ki nem bakizik néha? mert azt nem mondanám hogy folyton hülyeségeket beszél meg semmit nem készült fel, ez azért távol áll a valóságtól.

Berkesi Judit pedig pont az ellenkezője annak amit mondasz (szerintem). Ahhoz képest hogy milyen szép csaj, meglepően ért a dolgokhoz, én még nem hallottam hülyeséget beszélni, semmivel nem rosszabb mint a másik két műsorvezető. Ő amúgy sem szakérteni van ott, arra a szakértők valók vele szemben, ehhez képest azért nem mondhatni hogy dilettáns lenne. Már csak azért sem mert ő ugye focista volt korábban. Amúgy meg, többek között ő az oka hogy csak 5 percre hagyom el a képernyőt a szünetben, nem 15-re. :D És szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Mindig örülök ha ő van a stúdióban. Nagyon szimpi csaj.

2018. júl. 4. 16:29