Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Idegesít a műsorvezető és a...

Idegesít a műsorvezető és a kommentátor?

Figyelt kérdés

Most a foci VB ideje alatt titeket nem idegesítenek ezek az emberek?

Kommentátorok közül ifjabb Knézy Jenő szokott marhaságokat mondani, kifejezetten élvezhetetlen amikor ő a kommentátor. A "szakértők" között pedig ott van Berkesi Judit, persze elhiszem, hogy kellett valaki aki csinos, de egy hozzáértő jobban tetszene. Olyan buta sablonkérdéseket tesz fel, hogy rossz hallgatni. Ma is mondott egy ilyet, hogy az angolok 90 percig uralták a meccset. Hol? Egy büntetőből szereztek gólt és ennyi, egy szépen végigvitt helyzetük nem volt. Erre azt mondja uralták a játékot. De ez hagyján, rengeteg hülyeséget mondott és kérdezett már eddig is.

Kár, mert egyébként vannak jó meccsek.


Azt sem értem kifejezetten, hogy miért kellenek "szakértők" a szünetben. Mikor a volt szövetségi kapitány magyarázza, hogy a nálunk klasszisokkal erősebb csapatoknak mit hogy kéne csinálni az adott meccsen.

Szóval a VB tetszik eddig, de a közvetítés nagyon gyenge.


Persze lehet mondani, hogy én se tudnám jobban csinálni, ez valószínűleg így is van. De én nem tanultam sportkommentátornak, nem tanultam műsorvezetőnek, lehet tehetségem sincs hozzá, szóval ha én rosszul csinálnám az egy dolog. Na de aki ennek tanult, és valaki azt mondta, hogy még tehetséges is, és odaültette, az csinálja már jól.



2018. júl. 3. 23:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Berkesi Judit olyan mintha Messi és Barcelona fan lenne.
2018. júl. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!