Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A brazil válogatott miért van...

A brazil válogatott miért van ennyire magasra értékelve?

Figyelt kérdés
Egy középszintű csapat, akiket a németek négy éve 7 góllal tömtek ki saját közönségük előtt. Miért őket tartják most a fő esélyesnek? Most is középszerű játékkal, rengeteg színészkedéssel és nem kis szerencsével jutottak be egyáltalán a 8 közé. Annak a Neymar gyereknek a kultusza meg egészen érthetetlen, állandóan fetreng, színészkedik, gusztustalan a köbön. Focistának közepes, színésznek Oscar-díjas. A többi se sokkal jobb, hülye idétlen nevek, összevissza rúgkapáló játékosok... Mit esznek az emberek ezeken a focistákon annyira?

2018. júl. 4. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Alig nézek focit, de ez engem is felhúzott, el is kapcsoltam. Bohócok. És van az a magyar mondás, hülyéknek szerencséjük van. Nekik is.
2018. júl. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
A magyar válogatott meg 32 éve nem jutott ki világbajnokságra, szóval inkább ne fikázzuk a brazilokat.
2018. júl. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

hogy jön ide a magyar válogatott? nem ez a téma 1

2 nem miattunk nem jutott ki, szóval max a játékosok ne fikázzanak senkit.

2018. júl. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Te mióta nézel futballt? Nem sértésből, de a braziloknak van a második legjobb kerete a világon (francia után).

Igen, eléggé szenvedtek eddig de ez kb a torna összes esélyesére igaz (franciákra, belgák is alig nyertek japán ellen, a többiek meg már ki is estek)

Neymar meg egy alattomos, undorító féreg, de a világ egyik legjobb játékosa.. És fog aranylabdát nyerni, ez egyértelmű.

A 7-1-nek meg mi köze van ehhez? Abból a kezdőből egyetlen játékos van most is a kezdőben, ő meg a posztján a világ legjobbja (marcelo). + még neymar, silva de ők eltiltottak/sérültek voltak és nem játszottak 4 éve, a csapat többi része meg teljesen kicserélődött.


A fő esélyesek meg a franciák szerintem (de ami engem zavar személy szerint az az, hogy a belgákat senki nem mondja még csak esélyesnek sem holott szerintem ők a legfőbb esélyesek a győzelemre)

2018. júl. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8%
Talán mert a Brazil válogatott ötször nyert világbajnokságot minimum ? Abban viszont én is osztom azon véleményeteket hogy ez az "új" csapat meg sem közelíti a régi nagy elődök által hozott színvonalt ( Roberto Carlos , Ronaldo , Ronaldinho és még sorolhatnánk ) . Csak és itt a válasz a kérdésre , sokan még emlékeznek a fentebb említett játékosokra valamint Felipe Scolari edzőre , a Brazilok csodás megmozdulásaira . Nekik a sárga kék-mez egyet jelent a kitűnő focival még mindig . Neymar ugyan tehetséges , de az is igaz hogy nem azt a talentumot mutatja amire szerződteték . Egy szó mint száz sok embernek a brazil fociról nem más ugrik be mint a régebbi idők során magasba emelt trófeák és a pályán mutatott káprázatos villanások .
2018. júl. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
#1: Azért egyszer a szerencse is "elfogy". A braziloké, ma fogyott el.
2018. júl. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!