Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerinted melyik csapatnál...

Szerinted melyik csapatnál folytatja Neymar a 18/19-es szezont?

Figyelt kérdés

2018. júl. 7. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Real
2018. júl. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Személy szerint abban bízok, hogy visszamegy a Barcához.. mennyi esély van erre azt nemtudom..
2018. júl. 7. 19:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is azt hallottam, hogy a Real Madridhoz fog igazolni, bár azt nem tudom, mennyi a valóságalapja ennek és mennyire csak pletyka.
2018. júl. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Real fogja megvenni. Erre ment ki ez az egész. A Barca nem fogja visszafizetni azt a pénzt, amit érte kaptak. A Real meg... hát... én sosem értettem, hogy két ilyen ellenlábas klubnál, hogy veszi be a klubvezetés, és a szurkolók gyomra, ha a másik csapat egykori játékosát leigazolják. A Real fanatikus szurkolói, hogy tudták, pl. a brazil Ronaldót, vagy Figót szeretni Real játékosként, miközben korábban, míg Barcás játékosként köpködték, meg gyűlölték őket? De hát, ez egy jó kis jellemrajz a szurkolóikról... Akik tavaly még Neymar mezeket égettek, jövőre már azt fogják hordani.
2018. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Így viszont a Barcára ráférne már egy komoly frissítés. Csatár + védők
2018. júl. 7. 21:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a Broadwayre igazol, Hollywood pedig már tárt karokkal várja.
2018. júl. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

minek csatár? védők is jók, semedonak több esélyt kell adni és ennyi

esetleg pique-t lehetne lecserélni


középpályát kell fejleszteni mert iniesta pótolva lett, de még mindig nem elég erős és paulinho is elment aki az egyik legstabilabb pont volt a középpályán

2018. júl. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem marad a PSG-ben, a Real Mpabbét fogja megvenni helyette
2018. júl. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*Mbappé
2018. júl. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Real Madrid.
2018. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!