Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha a horvátok jutnak a VB-dönt...

Ha a horvátok jutnak a VB-döntőbe, érdemes kiugrani, s Horvátországban megnézni a meccset?

Figyelt kérdés

Sajnos az utóbbi években egyre kevésbé érdekelt a futball, így az idei világbajnokság apropóján fel sem merült bennem egy oroszországi utazás.


A VB-döntőt viszont barátaimmal nézném.

Sajnos nyaralni majd augusztusban megyünk csak, viszont arra gondoltam, hogy Csáktornyára talán érdemes lenne kimenni, bizonyára nagy élmény autentikus környezetben, fanatikus horvátok körében nézni a meccset egy óriáskivetítőn, vagy vendéglátóegység teraszán.


Jó ötlet? Csáktornya ehhez ideális?



2018. júl. 9. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha jónak látod, miért ne.
2018. júl. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
Én a helyedben nem nagyon szurkolnék egy magyarellenes nemzet csapatának...
2018. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Már miért lennének magyarellenesek? Ki mondta ezt neked? Ja, kitalálom, a kormány. Szerintük az egész világ a magyarok ellensége. De hát jó is az szembe menni a forgalommal... Plusz ha te még utálod is a horvát népet, akkor sem értem hogy a focistáknak mi közük van ahhoz. Ők csak sportolók, nem politikusok meg katonák.


Utálkozás, farokméregetés helyett inkább barátkozni kellene a nemzetekkel, nem arra büszkének lenni, hogy egyetlen demokratikus ország van a világon (az antidemokratikusakat mint Oroszország, Kína, Törökország stb. nem számolom), Lengyelország, aki úgy-ahogy jóban van velünk, minden más nemzetet meg gyűlölünk és viszont. Konkrétan nem tudom hány olyan ország van még a világon, akinek van 7 szomszédja, és az összeset rühelli.

2018. júl. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
#2: Jaj, istenkem, hat kinek szurkoljon ? Franciaknak, angoloknak, nem lehet, mert hat ugye, Trianon...belgaknak szintén nem, hiszen "Állítsuk meg Brüsszelt!".
2018. júl. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az angolok például pont ellenezték a trianoni döntést, sőt segítettek kedvezőbb határokat kijelölni, eredetileg a Tisza vonaláig a románoké lett volna az ország.

A franciák sem magyarellenességből hozták meg azt a döntést, hanem a nagyhatalami érdekeiket szolgálta, Magyarország pedig pont útban volt és az oroszokhoz közeledett.

Brüsszel pedig ugyan Belgiumban található, de egy európai szervezet székhelye, nem a belgák irányítják...

2018. júl. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
#5: Engem nem kell minderről meggyőznöd, de vannak, akiket igen.
2018. júl. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem is kizárólag a nekik való szurkolás a lényeg- bár felettébb szimpatikus a csapatuk-, hanem a hangulat, az autentikus élmény, ami egy kicsit emlékezetessé teszi majd reményeim szerint.

Már "csak" döntőbe kell jutniuk... :)

2018. júl. 9. 22:49
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
nem bírtátok ki , hogy ne vigyetek ebbe is politikát , igaz?
2018. júl. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ahogy írod, 8.!

Ha megkérdezed ezen az oldalon, hogy hány óra van, rögtön 10 politikai válasz érkezik, lehetőleg negatív tartalommal.

Kérdező, ha kedved van hozzá, miért ne mennél?

Csak azt nem tudom, hogy ott hogy fognak fogadni, hacsak nincsenek ottani barátaid.

2018. júl. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Végülis úgy döntöttünk, hogy Zágrábba ugrunk le vasárnap szurkolni, előtte egy kis városnézéssel/étkezéssel.

Ezt a hangulatot szerintem mindenkinek érdemes átélni:


[link]

2018. júl. 12. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!