Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetek Gianluigi...

Mi a véleményetek Gianluigi Buffon szerződtetéséről? 0

Figyelt kérdés

Szerintetek ő csak tiszteletbeli kapus lesz, és csak néhány meccsen fog védeni vagy ő lesz az első számú addig az egy-két-három évig, ameddig még játszik.

Mi lesz így akkor a többi kapussal? Kevin Trapp világszintűként így is régóta padozik, vajon tovább áll, és Areola lesz a második számú?



2018. júl. 10. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem 1 évig kezdő lesz aztán elmegy

Trapp meg egy átlagos kapus közel sem világszint, már az is szánalmas volt hogy Sirigut kiszorította a kezdőből

Ja és Areola is kb az ő szintje, nem értem hogy mit akart a psg ezekkel a kapusokkal

2018. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Na jó, de azért a bajnokságot sikerült megnyernie a csapattal, és neki is volt benne része. Egy bajnokság megnyerése mégiscsak sok meccs.

Areolaval én is egy szintre vélem, én pedig azt nem értettem miért nem Trapp védett helyette.

2018. júl. 10. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy Buffon, "tiszteletbeli" kapusnak szerződött Párizsba.
2018. júl. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Visszatérve, az sem véletlen szerintem, hogy Trapp nem kezdőként kiszorította a német keretből a vb idején az idén szárnyaló Lenot...
2018. júl. 10. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért Trappot vitte el, mert két vilàgklasszis kapus mellé szerintem nem akart egy Lenót csak azért elvinni, hogy végig padozzon.. Trapp meg ugye megszokta a padozàst😂😂😂
2018. júl. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!