Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ti is úgy éreztetek a Horvát&F...

Ti is úgy éreztetek a Horvát&Francia meccs után, hogy két európai csapat közül az Afrikaiak nyertek?

Figyelt kérdés

2018. júl. 15. 18:56
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
79%

"A jobbik csapat nyert, nem is értem hogy hihette bárki hogy a horvátok nyerhetnek ma."


Úgyhogy eddig se a papírforma jött be....Andorra-Magyarország pl rémlik valami?

2018. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
76%
Na, ha Magyarországon is lesz ennyi feka migráns, még nyerhetünk mi is :D
2018. júl. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
17%

"Egy hét múlva elfelejtem, hogy kik játszottak ma, de hogy melyik ország nyert, arra fogok emlékezni."


Valóban? Ez téged minősít, a silány stílusodat! Inkább stílustalanság, igénytelenség pontosítva, bocs. Te is valami fociguru lehet :D Remélem álmodban is kísért akkor ez a "jó" meccs :)

2018. júl. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
56%
#10 Szomorú hogy annyi marad meg benned ki nyerte a 2018 vb-t. De hogy hogyan mely játékosokkal az kit is érdekel, ha nyertem a tippmixen egy ötszázast, nemde??? Pfff....
2018. júl. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
50%
Mellesleg én lexarom hogy fekák játszanak, de két gólt ingyen kaptak. A nagy világbajnokok, gratulálok!
2018. júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
61%
Hát, pedig jobb hozzászokni, hogy egyre "nemzetközibbek" lesznek a valogatott csapatok.
2018. júl. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
34%
Persze, már a Fradiba is ott figyelnek. Ez nem újdonság!
2018. júl. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
68%
Egyebkent en a horvatoknak drukkoltam, ennek ellenére, összessegében, szerintem is megerdemelten nyertek a franciák.
2018. júl. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
89%

#13, #14:


Miért kéne komplett sport statisztikákat fejben tartania bárkinek is, meg főleg az összes b-kategóriás focista nevét, mikor ezer másik dolog van, amiken agyalni kell a hétköznapokban? Vagy, nektek kizárólag a foci körül forog az életetek? 14-es vb döntőre is alig emlékszik már valaki, a 10-esből is csak annyi maradt meg, hogy Iniesta döntötte el. De ti biztosan, még a bírók neveire is emlékeztek...

2018. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
79%
Ha valaki az alapján választ magának szimpatikus csapatot, hogy milyen színű a játékosok bőrszíne, az inkább ne nézzen focit, se semmilyen sportot. Ahogy elnézem a francia válogatottról alkotott véleményeket csak azt lehet olvasni hogy Jajj mennyi néger van náluk, meg afrikai csapat stb...de ha valaki racionálisan lát bele a csapatokba, nem azt nézi hogy kinek milyen a bőrszíne, az lássa, hogy ez a francia csapat már az elejétől fogva a legesélyesebbek között vol. Szinte csak minőségi, sztárjátékosok vannak náluk, ráadásul az edző a játékosok tehetségét figyelembe véve, nagyszerű taktikával, mindenkit legyőztek a vb-n.(egy döntetlen volt). Ezzel szemben a horvátok, már az utolsó meccseken tizenegyes párbajokkal, hosszabbítással vánszorogtak el eddig. Szurkoltam a franciáknak, mert nagyon szimpatikus a játékosok játéka, és a taktika is végig tetszett. Teljesen megérdemlten nyerték meg ezt a vb-t.
2018. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!