Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ti is úgy éreztetek a Horvát&F...

Ti is úgy éreztetek a Horvát&Francia meccs után, hogy két európai csapat közül az Afrikaiak nyertek?

Figyelt kérdés

2018. júl. 15. 18:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
75%

Nem a feketékkel van bajom, hanem azzal, ha valaki honosított csapattal vág fel (ha egy afrikai ország villogna csupa fehér vagy épp kínai sportolóval, az ugyanúgy zavarna). Ez most olyan, mintha mi vennénk egy BMW-t a németektől és elhencegnénk vele, hogy fú, micsoda jó magyar eredményként született meg ez a kocsi. Szerintem mindenkinek a saját embereivel kéne gazdálkodnia.

A horvát csapatban (egy-két bosnyák születésű játékost leszámítva) legalább tényleg horvátok játszottak...

2018. júl. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
65%

Ezeknek a játékosoknak az ősei már a 18. században francia uralom alatt éltek, Afrika elég nagy része Franciaországhoz tartozott gyarmat formájában. Aztán sokak bevándoroltak az anyaországba vagy keveredés történt...a történelmük egybefonódott, a háborúkban együtt harcoltak Franciaországért fehér és fekete franciák.

Szóval itt nem arról van szó, hogy semmi közük egymáshoz, csak kiválogatják a tehetséges afrikai játékosokat.

2018. júl. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
68%
#6: Az ne zavarjon hogy ezek a játékosok Franciaországban születtek és nőttek fel.
2018. júl. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
69%

Engem sem azért zavar hogy feketék mert feketék, ha a saját zászlójuk alatt jutnak döntőbe (Algéria, Marokkó, Nigéria, akármi) akkor azt mondom gratulálok az afrikai csapatnak, megérdemelt a győzelem. Engem az zavar, mikor egy nemzet csapata úgy nyer valamit, hogy csupa honosított játékosokkal játszik. Mondjuk ez még sehol nincs a 2016-os olimpia asztalitenisz eredményeihez, ahol Kanada, Katar, meg a fene tudja milyen nemzetek értek el érmes sikereket olyan nevű játékosokkal hogy Csin Lin Pej meg Huang Sü Ti. Úgy könnyű volt nyerni hogy az összes nemzet lehonosított ezer kínai játékost. Aztán nagyon szép hogy ránézel a zászlóra és Kanada játszik Katarral, aztán meglátod a játékosokat és két kínai játszik. Ez szerintem minden csak nem fair.


Amúgy vissza a mai meccshez, ezt a horvátok maguknak köszönhetik, megverték magukat gyakorlatilag. Tizenegyes, öngól... A franciák semmi extrát nem mutattak a két lövésen kívül ami gól lett, egész idő alatt a horvátok tepertek. De hát ilyen a sport.

2018. júl. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
61%
#24: Eggyel előtted írtam hogy ezek a játékosok Franciaországban születtek, ott nőttek fel, ott szocializálódtak, és a francia futballképzés termékei úgymond, tehát nem honosítottak és összevásároltak mint a katari kézilabdacsapat vagy pingpongcsapat.
2018. júl. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
65%

25


Nem fogják fel, csak felpontozzák egymás hülyeségeit.

Nálunk egyébként van most - ha jól tudom- ténylegesen honosított brazil. Gondolom az rendben van, de Franciaországban született feketét rakjuk be az Algír válogatottba. LOL

2018. júl. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Egyértelmű, hogy már régen honosodtak ezek a játékosok stb, de az, hogy francia országban született még a nagyapja is, az nem fogja megváltoztatni a rasszal járó előnyeit.. egyszerűen csak furcsa a szemnek, hogy egy világbajnokságon egy mixelt csapat játszik
2018. júl. 16. 19:34
 28/31 anonim ***** válasza:
58%
#27: Lehet, hogy furcsa a szemnek, de ha Franciaországban született, esetleg már az apja, nagyapja is ott élt , mégis, melyik valogatottban jatszana, ha nem a franciában?
2018. júl. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 darkmemelord válasza:
68%

Franciaországnak meg volt az a szerencséje, hogy gyarmatosított. Hadd használja már ki ennek az előnyeit... A feketéknek nagyobb tehetségük van a focihoz néha, ennyi. Amúgy meg ugyanolyan franciák mint a tobbi, csak feketék és vagy 200 éve jöttek.

Tegyük fel hogy mondjuk a cigányoknak is ilyen nagy tehetségük lenne a focihoz és a magyar csapat felét tennék mondjuk ki, és megnyernünk a vb t akkor a tobbi országnak azzal kéne jönnie hogy igazából az indiaiak nyertek? Merthogy a cigányok onnan származnak..

2018. júl. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
70%
Rasszista állatok!! Engem őszintén felháborít, mikor azt nézzük, milyen a bőrszíne annak, aki felhúzta a nemzeti mezt, nem pedig azt, hogy Ő most a címerért, az ország dicsőségéért fog harcolni. Erre Magyarországon is van példa Amikor Liu Shaoang és Liu Shaolin Sándor világversenyeken nyernek érmeket, mindannyian elképesztő magyar sikerekről beszélünk.De amikor Mbappé vagy Pogba küzd, akkor vannak, akik afrikaiak. De ők franciák. Ugyanúgy, ahogy a Liu-testvérek magyarok. Ez a lényege annak a világnak, amiben élni szeretnénk.
2018. júl. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!