Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ki érdemelné meg...

Szerintetek ki érdemelné meg joban az aranylabdát?

Figyelt kérdés
Cristiano ROnaldo vagy Lionel Messi? Midnkettö kiemelkedő volt idén Mesi a világbajnokságon játszot jól Ronaldo meg az egész spanyol bajnogságban kiemelkedö volt de messi ne m volt valami jo a bajnogságban kongrétan az ö gyenge teljesitménye miatt is estek ki a Roma ellen ,Ronaldo meg a vbn uruguay ellen nem volt valami jo azt se tudta hol van.

2018. júl. 15. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Én, a sok szurkolásért, drukkolásért a kétballábas focisták, és rossz bírói döntés miatt!
2018. júl. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Messi jól játszott a vb-n? Te mit néztél? Én egyik nagyképű túlértékelt majomnak sem adnám, akkor már inkább kapja meg Modric, bár ő is eléggé túlértékelt szerintem.
2018. júl. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem egyik sem! Nem valami sokat csináltak az egész szezon alatt, CR-ék BL-t nyertek, bár szinte semmit sem csinált, mind2-en a vb-n 11-est hagytak ki, a nyolcaddöntőben ki is estek, Messi a bajnokságban szinte! csak annyit csinált, hogy amit a csapattársak neki gurítottak labdát, gólhelyzetben belőtt, néha néha egy-egy távolabbi lövés. Ronaldoéknak a bajnokság nagyon nem ment az elején. Nagyon egyik sem csinált annyit, hogy megérdemelnék az Aranylabdát. Vannak más tehetségek is! Mint pl a vb-n "tündöklő" Mbappe, esetlek Griezmann stb. Sok másik tehetség van ezen a kettő öregemberen 😂 kivül. Renélem valaki más nyeri, és nem is Neymar. Ui. Kösszönni fogom a késöbbiekben a Rinyi, Messszi fancsiknak a lepontozást! 😉
2018. júl. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Céroneldó? Ennyi erővel adjuk Kulibalinak mert ő meg lehengerlő volt az nb2-ben. Nemzetközi szinten nézve, Modric, esetleg Griezmann.
2018. júl. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
En a 4-essel ertek egyet. Iden nem adnam Ronaldonak, Messinek meg vegkepp nem.
2018. júl. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Ronaldo, csak azért kapott ennyi aranylabdát zsinórban, mert a Real jó sokat kapart érte a Fifánál, hogy neki is annyi legyen, mint Messinek. Most, hogy távozik a klubtól, a Juve nincs olyan erővel, mint amivel a RM tolta őt előre. Messi, meg már tényleg nincs olyan cipőben, mint fénykorában. Gyanítom, valamelyik francia játékos fogja kapni... 10 éve először, nem CR, vagy LM... és már épp itt volt az ideje.
2018. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Ronaldo taktikája abból áll, hogy agyatlanul rushol, mint állat és minden adandó helyzetet kihasznál, hátha bemegy a labda. A csapattársai sokszor még le sem tudják követni. Nem tudom hogy vagytok vele, de ezért én nem adnék neki aranylabdát.
2018. júl. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyik se. Modric, Mbappé, Griezmann, Varane és még lehetne sorolni sokkal inkább megérdemelnék. Szánalmas hogy 10 éve ez a két pipogya kapja az aranylabdát felváltva, kizárólag a nevük miatt.
2018. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Modric jogosan kapta meg.Ha nem Ő kapta volna meg Mbappe érdemelte volna még meg.
2018. júl. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Harry Kane
2018. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!