Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért nem Berkesi Judit kapta...

Miért nem Berkesi Judit kapta sem a VB-döntőt sem a bronzmeccset?

Figyelt kérdés
Nekem csalódás volt hogy nem ő vezette egyiket sem. Ennél többet érdemelt volna. Tudja valaki miért nem ő volt?

2018. júl. 15. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Petrovics-Mérei Andrea eléggé csókos a köztévénél, én azt sem értem, hogy mit keres a Forma-1-es műsorban. Amikor az MTVA megvette az F1 közvetítési jogát, akkor is őt tették be műsorvezetőnek, Mezeit meg kommentátornak + ott volt Szabó Robi mint "szakértő". A közvetítések és a boxutca is borzalmasan alacsony színvonalú volt, egy év után le is váltották Mezeit, de vele együtt az Andreát is, viszont megint egy év eltelt és újra az a nő pöffeszkedett a műsorvezetői székben.

Komolyan nem értem miért! Egyrészt szakmailag egy nulla, olyan kérdéseket tesz fel a vendégeinek, hogy arra egy kocanéző is simán tudna válaszolni, és már öreg is...

Ezze szemben Berkesi nem csak fiatalabb és ezerszer csinosabb, szebb, de még jóval értelmesebb is. Tulajdonképpen okosabb dolgokat mond, mint a vele szemben ülő focib uzzancs szakértők vagy egykori (nullkategóriás) focisták.

2018. júl. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
44%
talán mert idegesítő?
2018. júl. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!