Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Befogadnának? Újra szeretnék...

Befogadnának? Újra szeretnék sportolni!

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves vagyok és már egy ideje abbahagytam a versenyszerű sportolást különböző okok miatt. Igazából az a helyzet, hogy bárhová mentem sportolni, sosem fogadtak be sehol. Fociztam, de ott 80%-ban levegőnek néztek a csapattársaim. Kajakoztam, ahol sokat kötekedtek velem és az edzők sem foglalkoztam velem sokat. Nem tudom mi lehet az oka, mert szeretnek általában az emberek, de a sportoknál mindig ellenségeskedtek velem, nem bírom felfogni miért is. Jó sportoló vagyok, a testalkatom is megfelelő, de mégis utáltak.

Viszont kisebb koromban kézilabdáztam is, amit mai napig nagyon szeretek. Azon gondolkoztam, mi lenne, ha elmennék újra sportolni, bár a legközelebbi ilyen lehetőség 80km-re van innen. Csak attól félek, hogyha odamennék, a többiek nem fogadnábak be, mert új is lennék, meg nem is ismernének stb.



2018. aug. 12. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz nyilván idő kell(és nem csak a sportban),amíg egy közösség megismeri és befogadja az újonnan érkezőt.
2018. aug. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul a sportban, adott esetben ez meg nehezebb, hiszen riválist láthatnak benned.
2018. aug. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az. Akkor ha jól teljesítek esetleg, aminek megvan az esélye, akkor ne is számítsak rá, hogy kedvelni fognak?
2018. aug. 12. 15:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azert ha jól teljesítesz es rajtad is múlik a csapat jo szereplése, talán nekik sem lesz erdekük, hogy "kiutaljanak".
2018. aug. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Illetve hát, a magyar fociban minden lehetséges, de jó teljesítménnyel, lesz lehetőseged mashová menni.
2018. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De igazából én kézilabdázni mennék :D
2018. aug. 12. 21:00
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat, az jó kérdés, hogy a foci utan, illetve a focihoz kepest, mennyire mas a helyzet ebből a szempontból kezolabdaban. Igazaból ezt csak akkor fogod tudni, ha "oda kerülsz".
2018. aug. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!