Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Valaki segítene? Többi lent.

Valaki segítene? Többi lent.

Figyelt kérdés

7 évet kosaraztam, vagy többet is, és ebből 3-at elég komolyan. Akkor is mindent megcsináltam jól amikor megutáltam. 1 évet kihagytam pont emiatt (hogy utálom), de most visszamennék, viszont rájöttem, hogy nagyon kicsit ugrok, és tudnom kellene zsákolni. Ha teljes erőmből megyek előre, meg ilyenek akkor már nem lehet ziccert dobni, mert túl erős. Ezért akarok zsákolni. Csinálok már ilyen ugróedzést, viszont még az iskola kezdete előtt be akarom fejezni, ami nem fog menni. Valaki tudna benne segíteni? Vagy csináljam úgy, azt az edzést, hogy mondjuk 2 nap alatt csinálom meg azt a hetet, amit egy hét alatt csinálnék? Vagy hogy?

A válaszokat előre is köszönöm.



2018. aug. 14. 00:19
 1/4 bodnar edit válasza:
100%
Helló! Kosarazni nem tudok, de azt tanácsolnám, ne akard megváltani a világot két nap alatt, mert fordítva sülhet el! Megerőlteted magad, vagy lesérülsz, és még ennyit se fogsz tudni megcsinálni! Javaslatom, keress fel egy másik edzőt aki még nem ismer, tudod minden vicc új egy újszülöttnek, szokták mondani! Nos lehet ő azt is meglátja benned amit még te nem, és segít neked megvalósítani az álmaid! És ne aggódj, ha most nem sikrül amire vágysz, majd jövőre jobban felkészülsz és menni fog a bejutás! Ehhez kívánok neked sok szerencsét, és kitartást! :)
2018. aug. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én is a lesérüléstől félek, mert már egyszer megerőltettem a lábam. Részleges ínszalag szakadásom lett. Köszi. Ha most nem sikerül majd jövőre. Köszi :)
2018. aug. 15. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet tudok érteni az első válaszolóval. Nem véletlen van egy hétre az edzés. Ne próbáld lerövidíteni mert könnyen belesérülsz. Hidd el ha keményen dolgozol a kitartó munkával össze fog jönni, hogy behúzd. Sok sikert!
2018. aug. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. aug. 16. 11:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!