Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A következő 5 évben kik...

A következő 5 évben kik lehetnek aranylabdások szerintetek?

Figyelt kérdés
Mondjatok 5 nevet. Szerintem Hazard, Griezmann, Salah, Mbappé, Neymar

2018. szept. 29. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Salah, Neymar tuti. Griezmannt nem hiszem. Mbappe is eleg nagy hypet kapott ahhoz, h aranylabdas legyen, de en szerintem o nem erdemelne meg, ha egy kicsit lassabb lenne maris kevesbe lenne kiemelkedo. De Bruyne is nagyon jo, szerintem o is erdemes lenne ra, de o se fog soha kapni. Modric meg esetleg kaphat. Az a jo, h egyik sem kiemelkedobb a masiknal akiket most felsoroltal es ugy amblokk akik az elitbe tartoznak, igy vegre igazi verseny lesz, ha vegre lekoszon Messi es Ronaldo.
2018. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dybala, remélem.
2018. szept. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Idén jó kérdés, amúgy még 2-3 év mire Messi meg Ronaldo elosztja egymás közt, aztán jönnek mások.

Amúgy a marketingértéke miatt is, Neymar biztosan fog kapni

Mbappé szintén, talán Hazard is. Salahnak nem valószínű, hogy lesz még egy olyan szezonja, mint a tavalyi, én őt kihúznám az esélyesek közül (idén is eddig Mané jobb nála)

Modric vagy most, vagy soha, de valszeg CR fogja kapni

De igazából nagyon nehéz ez, mert bármelyik évben feltűnhet egy-egy Mbappé féle tehetség

2018. szept. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, úgy néz ki kiegyenlítettebb a mezőny. Eddig nem nagyon volt, aki CR-t vagy Messit befogta volna, max egy-egy szezon erejéig, de hogy egymás követő években ugyanazt nyujtsák mint ők, nem igazán volt.

Most eddig úgy tűnik van egy szűk elit, akik kB egyforma szinten vannak és egykorúak is. Kb tucatnyi játékos, míg az elmúlt 10 évben legfeljebb Iniesta vehette fel többször is a versenyt a két nagyágyúval.

Hazard, Griezmann, Neymar, Isco, Salah, Dybala, De Bruyne, Kane, Eriksen, Icardi, Coutinho, esetleg Pogba, de talán ide lehet sorolni Allit, Firminot és Manét is. Védekező játékos vagy kapus sajnos gyakorlatilag esélytelen már, hogy kapja, pedig vannak jók.

Mbappé aki fiatal még nagyon, kérdéses vele mi lesz, de akár lehet belőle egyeduralkodó is, vagy le is tűnhet a csillaga.

Szerintem idén még CR, de többet nem fog kapni sem ő, sem Messi. Persze lehet rácáfolnak.

2018. okt. 1. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!