Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért beszél most mindenki...

Miért beszél most mindenki fociról? O. o

Figyelt kérdés
nem tudom megérteni, hogy miért beszél mindenki erről a bajnokságról vagy mi a csudáról... már az agyamra megy, barátnőm is nézi a tévében és folyton a dallamát dúdolja. és azt sem értem h az embereknek mi jó ebben hogy nézik ahogy más emberek játszanak, a tévéből és kiabálnak a tévéképernyőjére hogy "MÉ NEM RUGTAD BE"? azt értem ha valaki játszik és szereti de azt nézni hogy lehet, mi abban az érdekes?
2010. jún. 25. 07:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%
te totál h*lye vagy.
2010. jún. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%
Csatlakozom az elöttem szólóhoz.Aki ennyire nem tudja hogy mi van körülötte az nagyon degenerélt lehet...
2010. jún. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

Mert szórakoztató. Összefogja az embereket. Aki ebből kimarad, általában másból is...

:D

2010. jún. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Mert világbajnokság nincs minden héten. Én nem szoktam focit nézni, de most a jónak ígérkező meccseket megnézem.
2010. jún. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%
Én sem értem, hogy miért olyan jó nézni, bár én lány vagyok, de ettől függetlenül várom a foci vb-t, és néha énis bele nézek, szóval jó érzés, hogy tudom, hogy most épp foci világbajnokság van.Lehet, hogy én is hülye vagyok, ez van:D
2010. jún. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
35%

Egyáltalán nem hülye aki focit néz és az sem akit nem érdekel.Annak külön örülök ha még lányok is vizslatják a VB-t:D.(az én barátnőm is csinálhatná ezt:D)De ettől függetlenül jó ha az ember tudja hogy miaz a VB és miért számít ilyen különlegesnek sok millió ember számára.Lassan már ez is alapműveltséghez tartozik szerintem.Pl.:Nem érdekel hogy hogyan élt pl József Atilla,Ady Endre vagy Mozart vagy Beethowen vagy Hunyadi vagy mittomén ki ezt is meg kell tanulni mert sötét vagy ha nem tudod:)

Kiforgatott példa volt sry de így van.

2.-ik voltam.

2010. jún. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
nem mindegy az neked, hogy ki mit néz a tvben??? mindenkinek más érthetetlen. élni és élni hagyni. öcsém...
2010. jún. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

Én nő vagyok és a vb-ket nézni szoktam, mert azért ez más és nincs minden hónapban :)

Azért mert téged nem érdekel, nem kell leszólni azokat, akiket érdekel és beszélgetnek is róla. Igaza volt valamelyik előttem szólónak: összehozza az embereket, sokan most tudnak egymással beszélgetni, mert egyébként nem lenne közös témájuk.

2010. jún. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

másodiknak: tudom hogy vb van és azért beszélgetnek rola olyan sokat, csak azt nem értem, hogy mi a jó benne, de hagyjuk

nem akarok senkibe belekötni, az elsővel illetve a másodikkal ellentétben. nem érdekel a dolog

2010. jún. 25. 09:28
 10/21 anonim ***** válasza:

Azért mert a foci a király sport! Főleg kint a pályán a haverokkal! yeah :D meg ez a zene

http://www.youtube.com/watch?v=WTJSt4wP2ME

2010. jún. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!