Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi volt Iker Cassillas bűne?

Mi volt Iker Cassillas bűne?

Figyelt kérdés
Állandóan látom, hogy ha valahol előkerül, hogy a Realban, hogy kicsesztek vele stb, de semmi konkrét.
2018. nov. 18. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy megöregedett nem volt reklám érteké perecnek meg kell a reklám nem szereti a hűséget
2018. nov. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1, Ne mondd már, hogy Diego Lopeznek nagyobb reklámértéke volt, mint Ikernek. Ráadásul ugyanannyi idősek..


Amúgy bár nagyon nem vagyok Realos de úgy tudom hogy sérült volt, és ott volt Lopez, aki rohadt jól védett. Egyszerűen kiszorította Ikert a kezdőből. Mondjuk ha jól tudom, miután visszatért a sérülése után, esélyt sem kapott a bizonyításra. Tényleg nem szép dolog, hogy valaki, aki 20 évig szolgált egy klubot egyszerűen "száműzik", de logikus lépés volt.

2018. nov. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!