Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintem a Neymar jó focista...

Kkkevin11 kérdése:

Szerintem a Neymar jó focista de a Iker Casillas nem annyira szerintetek igazam van?

Figyelt kérdés
2015. máj. 18. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs
2015. máj. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Név elé nem kell névelőt rakni. Casillas már valóban nem a régi, de még mindig egy a világ élvonalába tartozó kapus. De mondjuk egy kapusra azt mondani, hogy jó focista számomra mindig kicsit fura volt. Neymar pedig minden kétséget kizáróan remek focista, a legjobb támadók közt van, de szerintem kicsit túlértékelt.
2015. máj. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
kérdésed alapján nem lehetsz több 10 évesnél, annyira buta vagy
2015. máj. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Neymar fital és úgy látszik most összejön neki minden, na meg a Barcanál van, de z nem jelenti azt, hogy Casillasnál jobb. Casillás sokkal tapasztaltabb.

Most viszont sajna nem jön ki jól neki. Nem azért írom mert Real-os vagyok, ( am. szeretem Neymart) hanem mert ez így van!

2015. máj. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
te nagyon boszme vagy
2015. máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
SÖR
2015. jún. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem neymar egy rugdosódó kis baba de IKER CASILLAS A LEGJOBB KAPUS KAHN ÉS ZUVIZARETA UTÁN.2010-ben kivédte a Hollandok és az Angolok szemét
2015. aug. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem is egy poszton játszanak igy össze se hasonlithatóak a saját posztjukon mindketten klasszisok
2016. nov. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!