Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Teremfocizás után vízhólyagos...

Teremfocizás után vízhólyagos lesz a lábam, mitől van ez? Új cipőt kell vennem?

Figyelt kérdés

Elkezdtem jarni tetemfocizni es minden alkalom után vizholyagok alakulnak ki a nagy lábujjam alatt par centivel, mindkét lábamon. De annnyira hogy nem tudok rálepni a talpamra foci után, a lábam oldalan tudok jarni annyira faj. Es mar a foci végén is érzem.

Viszont nem értem miért mert nem érzem se nagynak se kicsinek a cipőmet es egy drágább adidas.

Elmúlni nem nagyon fog mert mar fel tucat alkalommal voltam es mindig kialakult. Ha új cipőt veszek milyet vegyek hogy ne alakuljon ki?

Vagy mivel lehet meggatolni ezt? Tegyek ra sebtapaszt foci elott vagy mit? Egyáltalán miért van?


2018. dec. 1. 00:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Sportszar lehet segit.
2018. dec. 1. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen, amikor egy picit nagy volt a cipő. Akárhogy húztam meg, mindig csúszkált benne a lábam.
2018. dec. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!