Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Egy Vb-n hogy engedhetnek meg...

Egy Vb-n hogy engedhetnek meg ekkora bírói hibákat?

Figyelt kérdés
Most arról beszélek,hogy amikor a Németország-Anglia meccsen a labda a kapuba bepattant és az asszisztens nem látta vagy amikor az Argentína-Mexikó meccsen egy hatalmas lest nem fújt le az asszisztens és gól lett belőle.Ilyeneket hogy engedhetnek meg maguknak egy Vb-n??!!
2010. jún. 29. 12:47
 1/7 anonim válasza:

Erre egyszerű a válasz

2 dolog lehet, vagy nem látta, mert ugyebár a játékvezető és az asszisztens is emberből van, hibázhat, vagy "bunda" volt, és a kétes eseteket a bíró inkább a németek javára fújta!

Argentin meccsen ugyan ez, de biztos vagyok benne, hogy ennek még lesz következménye is, de szerintem nem fogják bevezetni a video bírókat, vagyis nem fognak semmit sem visszanézni!

2010. jún. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hát ezt én sem értem..Szlovák - Holland meccsen is miket művelt a bíró pff
2010. jún. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a bunda jelen van ezen a vb-n.
2010. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mar egy Vilagbajnoksagon bundaznak, akkor semmi ertelme az egesz focinak:( Amugy meg a kerdesre a valasz, amit mar az elso is megirt, mivel a birok es asszisztensek is emberbol vannak, ebbol kovetkezik. Szerintem 20-30 meterrol nehez meglatni, foleg meg ha jatekos is lehet elotted, hogy a labda 10 centivel beljebb pattant.
2010. jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó:

De ha nem látja mit keres a vb-n?

2010. jún. 29. 17:10
 6/7 anonim ***** válasza:
nem értem mért kell ekkora ügyet csinálni belőle ők is csak emberek a fene egye meg nem lehet mindig minden mintaszerű ráadásul végkimenetelt sem befolyásolta akkora szinten hogy ennyire felháborodjanak az emberek csak ugye valamivel takaróznia kell angoloknak is gondolj bele nem fogják bevallani h szarok voltak
2010. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
anglia nem takarózik ezzel, sőt belátták,hogy szarok voltak és nem ezen múlott. Keresd meg capello nyilatkozatát. Én azért azt mondom,hogy ha azt a gólt megadják,amit én is egyből visszajátszás nélkül is láttam,hogy szabályos volt,akkor nem kaptak volna még kettőt,de ezt már nem tudjuk meg...a mai spanyol gól,pedig szintén les...
2010. jún. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!