Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha béna vagyok a sportokban...

Ha béna vagyok a sportokban általában akkor a teniszben is béna leszek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék megtanulni teniszezni, de sosem mertem igazán belevágni, mivel általában elég béna vagyok a labdajátékokban. Ha esetleg beiratkoznék egy tanfolyamra az edző nem néz le ha bénázom? Nem szeretnék hivatásos teniszezővé válni, csak az alap ütéseket szeretném elsajátítani, aztán talán saját szórakozásomra művelni ezt a remek sportot! Szóval a kudarc-élménytől való félelem miatt nem merek belevágni, pedig tényleg nagyon klassz lenne, ha legalább minimális szinten eltudnám sajátítani. Nektek mi a tapasztalatotok? Lehet valaki sikeres a teniszben ,akkor is ha nem kiváló koordinációs képességei vannak, de kitartó?

2019. febr. 3. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Iratkozz be tanfolyamra, az edző nem fog lenézni. Én felnőtt úszótanfolyamra jártam, bennem is volt egy kis félelem, hogy mit fog szólni az edző a bénázásomhoz, de nem volt semmi. Aki edzőnek megy, fel van készülve mindenre, nyugi. :)
2019. febr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet.

Próbáld ki és kiderül.

Ha nem próbálod ki, akkor biztosan nem fogod soha megtudni.

2019. febr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ott az edzoknek asmall a dolguk hogy tanitsanak nem azt nezzek mikor rontotad el es kicsugoljanak.
2019. febr. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!