Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A mai német-argentín meccsre...

A mai német-argentín meccsre betennéd Ballackot, ha tudna játszani?

Figyelt kérdés
Tehát a német és az argentín drukkerek is mondjanak véleményt, ha igen, akkor ki helyett tennétek be?
2010. júl. 3. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem tenném be Ballackot,nagyon jó focista de szerintem rendben van ez a válogatott nélküle is.Max akkor játszatnám ha Özil vagy Schweinsteiger pocsékul szerepelne,de eddig nem hiszem hogy panaszt lehetne tenni bármelyikre is.
2010. júl. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne sérült, akkor valószínűleg Özil tehetségére soha sem derül fény. De ebben az esetben nyilván Ballack játszana.
2010. júl. 3. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy betenném! Azt azért ne felejtsük el,h ő a csapatkapitány és meglátásai kellenek bár igaz, hogy Schweyni és Özil és szinte mindenki jól játszik, de pont egy ilyen nagy csapat ellen kéne, h ott legyen! A lényeg jó a német válogatott remélem ma nyernek mióta megnyerték az angolok elleni meccset azóta erre a meccsre várok! Hajrá Németország!
2010. júl. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Várnék egy félidőt és ha nagyon nem menne a srácoknak akkor a második félidőre becserélném,de minimum az utolsó 20 percre biztos adnék neki lehetőséget akárhogy is álljon a meccs.

Az esetleges döntőben kezdő lenne - valahogy átvariálnám az alapfelállást,hogy Özil se maradjon ki.

2010. júl. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én személy szerint Podolski helyett láttam volna szívesen, amit a szerb-német meccset csinált, az valami botrányos volt. De aztán jóvá tette hülyeségeit, de azért Ballackot betenném, mert egy vezéregyéniség, ami most hiányzik a németeknél (mint Rooney, Ronaldo, Messi, Villa/Torres)

Azt se felejtsük el, hogy a franciáknál sem volt összhang,ez lehet az edző hibája, de ha lett volna köztük egy Zidane, akkor biztosan továbbjutottak volna, és Franciaország-Argentína lett volna.

De az tény, hogy a fiatalok nagyon jól játszanak a németeknél, Özil az egyik kedvencem.

2010. júl. 3. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!