Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik a kedvenc futballklubbod?

Melyik a kedvenc futballklubbod?

Figyelt kérdés

2019. márc. 14. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Nincs ilyen. Sosem èrtettem mièrt tudnak egyesek egy klubèrt rajongani amikor a lènyegi tartalma (csapat, edzô, játèkstilus es filozofia stb) valtozik.
2019. márc. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Spurs.

Viszont egyetértek az egyessel, én sokáig Barcás voltam (az aranykorszak idején ismerkedtem meg a futballal, a kb 2006-12-ig levő csapat szerintem még mindig minden idők legjobbja), viszont a mostani játékosok egyszerűen már nem testesítik meg a Barca szellemét, már nem az ami régen volt, már nem tűnik "többnek, mint egy klub". Pique, Roberto, Messi, és Busquest persze kivételek, de ők is lassan kihullanak.

Mondjuk én minél régebb óta vagyok Spurs fan, annál jobban imádom meg a csapat kultúráját, történelmét, hátterét, egyszerűen egyre jobban azonosulok a klubbal, egyre inkább azt érzem hogy én "ide tartozok", stb. Szerintem én már örökre Spurs drukker leszek :)

2019. márc. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2006 óta Manchester United!!!
2019. márc. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alex Fly ***** válasza:
78%

Fehérvári gyerek volnék...

Szóval a nyár óta már nincs csapatom.

2019. márc. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Manchester United.
2019. márc. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!