Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért esik nehezére a pénztáro...

Miért esik nehezére a pénztárosnak kifizetni a tippmixnyereményt? Csak az tetszik neki, ha befelé megy a pénz, ha a nyereményt kell visszaadni, már húzza a száját?

Figyelt kérdés

Meg se nézte, mennyi lesz a végösszeg, hanem mikor behúzta a gépbe, akkor kénytelen volt kifizetni, de elkezdett magyarázni, hogy ott váltsam ki, ahol beraktam (zárva volt), meg hogy ezt sehol nem tudom kiváltani, meg hogy ez most nem fog menni. Persze kifizette a pénzt, de mikor máshol voltam, akkor a pénztáros előre megnézte, hogy ez olyan sok, hogy ennyi pénze nem volt a kasszában, ezért be se fogadta. Ennyire hogy lehet amatőr, hogy nem nézte meg előre, mennyi lesz? És még mondtam is, hogy beváltani szeretném a szelvényt, tehát gondolhatta volna, hogy nyertes.

Értem, hogy nem hozzá kellett volna menni, mert nem nála adtam fel, de sajnos tényleg zárva volt a hely, ahol feladtam. Amúgy hogy van ez, ha mindig egy helyen adok fel szelvényt, és másik helyen váltom be, akkor az egyik helyet mindig gazdagítom, a másikat mindig szegényítem? A Zrt-nek talán mindegy, de ezek magánvállalkozók, akiknek nem mindegy, hogy a fél város hozzá jön-e beváltani a szelvényt, vagy csak befelé kell mennie a pénznek, mert ott senki nem vált be. Két véglet, de vajon mi az igazság? Mennyit kell visszaosztaniuk a Zrt-nek? Ha lefosztom zárás előtt, és nem marad semmije, akkor így járt, a másik, ahová meg nem mentem, ott meg meggazdagszik, és tejel a Zrt-nek?

Amikor a kevés pénzes pénztáros nem tudott adni, azt mondta, menjek máshova a környéken. Tehát van olyan gyakorlat is, hogy elküld másik lottózóba, igaz, azt se nála adtam fel, tehát könnyen beszélt.

Meg mi van, ha egy szelvényt sokszor feladok, és mindegyiken sokat nyerek, akkor annyi pénze annak az egynek se lesz, ahol feladtam a sok szelvényt, tehát biztos, hogy több helyre kell mennem. Láttam pl. olyat, aki 10 milliót rakott 1,2-es szorzóra, 12 milliót nyert vele, magyarul 2 milliót, és 100 ezresek voltak a tétek, tehát volt nála 100 szelvény, amiket ki kellett váltania, 100 x 120 ezret. Azzal a fél várost be kell járnia...


2019. márc. 15. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk is van egy mogorva idös nő.

Igyekezek el kerülni. Sajna még nem jöttem rá a be osztására hogy teljesen el tudjam kerülni.

Egyszer nagyon meg jártam vele.

nyerememényböl akartam fedezni a következö tippmixemet. Az volt a baj nem nyertem és utolag huzatam le a szelvényt vele. Pénz se volt nálam . Ö meg már ki nyomtatta a szelvényt ..

Kicsit égö volt :D

2019. márc. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez furcsa. Egyszer külföldről jöttem haza, és előre szóltam tesómnak, hogy küldje el sms-ben az eredményt, és látom, hogy nem küldi, ezért kénytelen voltam megint sms-t írni, hogy küldjed már, mert majd megőrültem, hogy mi lett az eredmény, persze buktam. És hol voltam még a szelvény kiváltásától, bár ez netes fogadás volt, de ha szelvényes lett volna, akkor is csak másnap délelőtt váltottam volna ki. Esetleg ha valami élőre fogadtál, és nem láttad rögtön a végeredményt, akkor érthető, de így érdekes.

Azóta megint volt egy nagy nyereményem, két másik helyen gond nélkül kiváltották az 1-1 szelvényt, az egyik nézett egy nagyot, hogy mennyi a nyeremény, de nem volt rossz érzete, a másik meg teljesen fapofával úgy fizette ki, mintha csak 500 forintot számolt volna le apróban.

2019. márc. 20. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!