Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Mégsem tetszik a termék amit vettem. Visszakaphatom a pénzt?

Hulyen hangozhat.

C&a-ba vettem egy napszemuveget, es ott nagyon tetszett aztan itthon felvettem es mintha mar nem ugy allna,sot szornyuen :’Dd

A blokkra 4het van irva, de az a cserehez kapcsolodik.

Ha visszaviszem hogy pl vettem/kaptam ajandekba akkor visszaadják a pénzt vagy levásárolhatom?

Keress kérdéseket hasonló témákban: garancia, bolt, C&A, napszemüveg, pénz, jótállás

2018. ápr. 6. 16:43  Privát üzenet  

A válasz
Csak a jóindulatokunk múlik, nem kötelezi őket rá semmi. Egyébként pénzt tuti nem adnak vissza, max levásárolhatod az árát.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. ápr. 6. 16:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ertem, koszonom!

# 2/2Időpont 2018. ápr. 6. 17:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Internetről rendelésnél (facebook). nem tetszik a rendelt termék. Vissza kell vennie az eladónak? A pénzt elutaltam, a termék megjött de nem tetszik
Ha nem tetszik a termék amit vettem Extreme Digitalnál akkor visszaveszik, és ha igen mennyi ideig?
Ha a Media Marktban vettem valamit, de az mégse tetszik,3 napon belül vissza lehet adni?
Ha nem "tetszik" a termék 3 napon belül visszavihetem?
Ha vásárolok egy webáruházból mondjuk 100 ezer forint értékben, de a termék nem tetszik, ezért az áruház "jóváírás" néven visszautalja a kártyás fizetés árát, tartozom az adott...
Ha a tesz vesz vagy a vatera oldalon leütök egy terméket, és felveszem a kapcsolatot az eladóval, majd személyesen találkozok vele és nem tetszik a termék, amit leütöttem, elállhatok a vásárlástól?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!