Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Németország-Spanyolország...

Németország-Spanyolország eredmény?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 10:45
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Szerintem 3-1

Villa tuti fog gólt lőni... :D

2010. júl. 4. 15:24
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Én arra vagyok kíváncsi, hogy Özil fog-e gólt lőni, nekem az egyik kedvencem a csapatból.

Azt viszont sajnálom, hogy Müller nem fog játszani, de Klose azért bevarrhatna egy-két gólt.

2010. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kár, hogy Müller nem játszhat...
2010. júl. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
86%
villára ráküldenek 2 védőt aztán meg van oldva. Özil remélem jobb formában lesz mint az argentín meccsen, és akkor nem lesz kegyelem! Hajrá Németország=)
2010. júl. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
46%

kedves első nyazsgem.. Fabregas nem csicska..megnéznélek téged úgy játszani vagy 19 évesen már VB-n szerepelni.most 23 igen tudom de az előzőn kint volt..

milyen sok segítséget kaptak? hm? akkor tegnap miért nem kapták meg a 11est? mikor a kapus fellökte Fabregast miért nem lett belőle 11es? ha?

gondolkozzatok már el...mindenki szidja a spanyolokat mert nem szeretik.. bármi lehet a meccs vége.. lehet szerdára jó formában lesznek.lehet a németeknek akkor szar napjuk lesz... jaj és nem beképzeltek már bocsi..

pffffff szánalmas itt sok ember

2010. júl. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem a németek búcsúzni fognak mert a spanyolok 100x jobbak. Hiába van özil,klose és a többiek de a spanyoloknak van villa-juk torres-ük iniesta-uk. És a pancser németek kiesnek.
2010. júl. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
86%

Miért lenne szánalmas itt sok ember?

Azért mert néhány játékost a spanyolok közül nagyképűnek tartunk, és nem szeretjük a spanyolokat?

Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy kinek drukkol.

2010. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
75%
az utóbbi hozzászólóval eggyet értek de lássa be mindenki hogy itt a németeknek 0% esélye van.
2010. júl. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

azt, hogy pancser németek, azt inkább szívd vissza. 4:0-ra kiejteni Maradona válogatottját egy Messivel, Híguainnal és Tévezzel, aki erre képes, az nem pancser. És ha azt vesszük, egy másik klasszissal játszott Spanyolország, a portugálokkal ,de őket csak lesgóllal tudták megverni (még akkor is, ha nagyon szép lesgól volt). 4:0 tisztán szebb, mint 1:0 szemüveg nélkül.

A portugálok közt nincsenek akkora sztárok, mint az argentínoknál, ott csak Ronaldo az, aki a portugáloknak tekintélyt ad, egyébként meg egy átlagos csapat, ha Ronaldot le tudták fogni, mindig döntetlen vagy 1:0 született.

Tény, hogy a spanyolok nagyon jók, de a németeket senki ne merje pancsernek hívni, főleg olyanok ne, akik nem fociznak, nem néznek focimeccset (a németeknek alapból 33,3% eséllyel indulnak, akinek nincs esélye az Uruguay, és ha megnézitek a németek játékat, azt látjátok, hogy egyre jobban játszanak, míg a spanyolok egyszer játszottak jól, akkor is vesztettek. Egyetlen meccsen sem tudták hozni a formájukat, és ez nem azért van, mert rossz napjuk volt. A németeknek egyszer volt rossz napja, azután összeszedték magukat és volt egy 4:1 meg egy 4:0.

A spanyolok mikor győztek le így válogatottat? Honduras volt a leggyengébb csapat, de nem tudték őket ennyire megverni... Most a spanyolok nincsenek formában, míg a németek nagyon jók.)

Tehát a spanyolok sem rosszak, de a németeket ne nagyon írja le senki, mert bármi megtörténhet, engem az se lepne meg, ha a spanyolok nyernének.

Amúgy meg sem a spanyolok, sem a németek nem nagyképűek, aki ilyeneket ír, az hülye. Olvassatok utána előbb a csapatoknak, és aztán mondjatok hülyeségeket.

Azt tudtátok, hogy Malajzia azért nem jutott ki a VB-re, mert csúnyán néznek, nagyképűek és nem szeretik a feketéket!!!

2010. júl. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
34%

Németország-Spanyolország 1-3

Gólok: Klose, ill. Villa (2),Iniesta

2010. júl. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!