Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Holland-Német döntő; Uruguay-S...

Holland-Német döntő; Uruguay-Spanyol bronzmeccs. Egyetértetek?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés..., de tényleg kiváncsi vagyok más magyar gondolatára.
2010. júl. 4. 12:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

Igen.

Nagy valószínűséggel így lesz.

2010. júl. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

sajna így lesz:(

spanyol fan vagyok:(

2010. júl. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
Szerintem is így lesz. A németek nagyon jók, nagy esély van rá hogy kiejtik a spanyolokat.
2010. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Neee.

Én is spanyolos vagyok, de tegnap láttam a németeket, és hát nagyon jók. De mondjuk én bízom a csapatban, és hiszem hogy sikerülhet legyőzni a németeket. Bár a tegnapi spanyol meccsen másra számítottam, csalódás volt.

2010. júl. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%

Mint lehetőség, természetesen elképzelhető, de bármi lehet. Ha nem is 25-25%, de mind a 4 változatra jó esély van.


Ha viszont azt nézem, hogy mit szeretnék, akkor NEEEEEEEEEEEEEEM. A németek ne jussanak a döntőbe! :)

2010. júl. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
51%

remélem hogy nem így lesz.utálom a németeket!

Legyen spanyol-holland döntő:)

2010. júl. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
82%
Remelem igy lesz, nagyon orulnek neki. Hollandokat, nemeteket egyarant birom, jol jatszanak. A spanyolok tegnap esti teljesitmenye pedig igen kiabrandito volt szamomra.
2010. júl. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Egyetértek, szerintem is ez lesz. Hajrá, Németország! :D
2010. júl. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%
Remélem így lesz. Spanyolokat nem bírom, mindig is német, holland és orosz drukker voltam, sajnos az utóbbiak most nem jutottak ki. Az uruguayiakkal nincs bajom, csak ne verjék meg a hollandokat, mert akkor kiállok Montevideo főutcájára és kiírtok mindenkit.
2010. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A tegnapi teljesítmények alapján esélytelen, hogy Spanyolo. döntőt játszon, főleg, hogy ehhez meg kellene vernie a német csapatot. A hollandok pedig egyértelmű, hogy leverik Uruguay-t. Tehát sanszos a holland-német. Ahol szerintem 11-esekkel győznek a németek.
2010. júl. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!