Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Spanyol vagy Német nyer? Kire...

Spanyol vagy Német nyer? Kire számítotok?

Figyelt kérdés
eddig furcsa mert például mindenki a Brazilokra tippelt, kiestek.Aztán mindenki Argentínra, kiestek. A Spanyol meccsnél is mindenki a Portugálra számított.Tudom ,hogy les gól volt de hát mindegy, nyertek :)
2010. júl. 4. 22:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%

Utálom a német focit,viszont nem jók a spanyolok..Ha nen lenne Villa,már rég kiestek volna az olaszokkal és a franciákkal együtt a csoportmeccsek után.Szerintem a németek nyernek,akármennyire is a spanyolokat mondják. :)

18/L

2010. júl. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Alapjában a spanyolok a jobbak, de most különösen rossz formában vannak, főleg Torres. A németek pedig az átlagnál is jobbak. Németek kiütéssel fognak nyerni.

ps én a hollandokra, németekre, spanyolokra tippeltem..

2010. júl. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A németek olyan focit mutatnak be a VB során, amit egyetlen másik csapat sem... én azt hittem, hogy túl fiatalok a németek, hogy nyerjenek, de pozitívan csalódtam bennük. Olyan meggyőző játékkal győztek eddig (a szerbeket kivéve, de ott is 10 emberrel még mindig partyban voltak), míg a spanyolok csak szenvednek (eleinte azt hittem, hogy ők nyernek majd), így szerintem a németek simán győzni fognak...
2010. júl. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
64%

Hát a németek nagyon jó formában vannak, a spanyolok kevésbé. Úgyahogy mind a 2 csapatot annyira szeretem és kedvenc csapatom sincs, de ha muszály akk a spanyolokra tippelnék.A másikon sztem Hollandia és mivel Interes vok rem Sneijder jól jáccik még ezen a 2 meccen:)

ja és a spanyolok mellett szól h a barátnőm is spanyol;)

2010. júl. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy németek, német-holland döntő lesz.

Azért az nem semmi, hogy a németek 4-0-ra odavágták az argentínokat, míg a spanyolok megszenvedtek Paraguay-al egy gólért.

2010. júl. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
25%
remélem hogy a spanyolok nyernek a rohadt németek meg kiesnek
2010. júl. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Deutschland Über Alles!!!

Hajrá Németország!

2010. júl. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

cicuskaah teljesen egyetértek veled:D

Hajrá spanyolok!(Ha már Argentína kiesett)

2010. júl. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
david villa LOVE
2010. júl. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
NÉMET!
2010. júl. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!