Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Spanyol vagy Német nyer? Kire...

Spanyol vagy Német nyer? Kire számítotok?

Figyelt kérdés
eddig furcsa mert például mindenki a Brazilokra tippelt, kiestek.Aztán mindenki Argentínra, kiestek. A Spanyol meccsnél is mindenki a Portugálra számított.Tudom ,hogy les gól volt de hát mindegy, nyertek :)
2010. júl. 4. 22:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Miért nem engem kérdeztél, megmondtam volna, hogy a németek nyerik az argentín-németet:)... és most is a németek nyernek. ezt majd Paul, a polip is megmondja=)
2010. júl. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
valljuk be a németek érdemelnék a továbbjutást és úgy gondolom ők is fogják megvalósítani :) a szerelmeim:D
2010. júl. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:
54%

A spanyolok 5 meccsen át rosszul játszottak. Szerinted ez meddig folytatódik?

Szerintem erősen kétesélyes történet. ELméletileg a spanyol keret erősebb, de eddig ezt nem mutatták. Én arra tippelek, hogy most végre megtalálják a megfelelő taktikát, és akkor elkapják a német suhancok grabancát.

2010. júl. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
36%
remélem igy lesz és a hitlerek meg kiesnek
2010. júl. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
hogy jön a focihoz hitler? ezt annyira utálom... aki nem ért a focihoz az inkább maradjon csöndbe
2010. júl. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

nézd meg a nevét mindent elárul..csak a jó pasik miatt nézi

egyébként biztos a nácikra gondolt

2010. júl. 6. 19:45
 17/18 anonim ***** válasza:

Hmm,első vagyok és ugyebár lány.Utálom a divatszurkolókat,miattuk rengetegen nem hisznek azoknak a lányoknak akik járnak meccsre,hogy imádjuk a focit és nem a pasik miatt.7 éve kijárok Újpest meccsre,és válogatott meccsekre és 4 éve követem a Juventus,Real meccseit. A véleményem mindig ugyanaz..spanyolok kiesnek antifocival,németek pedig tovább jutnak. :)

És Hitlert összekötni a focival.. :D nevetséges.

2010. júl. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
jajj ne kérlek... cicuska alatti vagyok és szintén lány... és igen, nem a pasik miatt szeretem a németeket, mert nem vagyok pedofil:) meggyőző érv?...
2010. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!