Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ti mit gondoltok az úgynevezet...

Ti mit gondoltok az úgynevezett laptop-edzőkről?

Figyelt kérdés

Én magam sosem leszek profi, sőt amatőr játékos sem, ennek ellenére az edzői pálya felé szeretnék elindulni. Sok véleményt olvastam már erről a témáról, és úgy látom, az aktív, vagy egykori játékosok nincsenek jó véleménnyel az olyan szakemberekről, akik korábban sosem voltak profi játékosok. Ugyanakkor számos kiváló edző, például Mourinho, Houllier, Nagelsmann, Tedesco nem voltak játékosok, vagy nagyon korán befejezték pályafutásukat. Szerintetek mekkora esélyem van az edzővé, scout-tá vagy videoelemzővé váláshoz, ha már 17 évesen tudom, hogy sosem fogok játszani? Egyáltalán, ti mit gondoltok az ún. laptop-edzőkről?


Előre is köszönöm a válaszokat!



#edző #futball #videoelemző #laptop-edző #játékosmúlt
2019. ápr. 19. 12:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!