Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy játékra is alkalmas,...

Lincselo kérdése:

Egy játékra is alkalmas, úgynevezett halfgamer laptopot szeretnék venni, minél jobbat, kb.200 és 240e. Forint körül. Jön a kérdőjel a rendszer kedvéért:?

Figyelt kérdés

Egy játékra is alkalmas, úgynevezett halfgamer laptopot szeretnék venni, minél jobbat, kb. 200 és 240e. forint körül. Szeretnék bele minimum egy i5-ös processzort, egy játékra alkalmas videokártyát, és három év garanciát(szerintetek kell ennyi, vagy elég a kettő? előző laptopom a harmadik garanciális évben teljesen elromlott, a pénzemet meg viszakaptam, jól jött a három év), ha máshogy nem, plusz pénért, garanciabővítéssel. Nem hátrány a numerikus billentyűzet, egy USB 3 kompatibilis bemenet és Windows.


Fontos lenne, hogy 240 a maximum, amit tudok fizetni a gépért, ebben már benne kéne legyen az oprendszer és a garanciabővítés ára.


Nagyon kérem ne írja senki, hogy játékhoz asztali gép kell, tudom, hogy jobb és olcsóbb, de nekem mindenképpen laptop kéne.



Egy bolttól már megkérdeztem ugyanezt, három ajánat között vívódom: Toshiba Satellite L750 Gamer Edition

[link]

,egy ASUS N56VM Ultra Edition

[link]

illetve ASUS K55VM Gamer Edition

[link]

Az ASUSok garanciája 26e-ért +1 évvel háromra bővíthető.


Nem vagyok még elkötelezve egyik mellett sem, ha tudtok jobbat, kérlek írjátok meg, ha nem, mondjátok, szerintetek melyik lenne a jobb.


Játék mellett még szempont hogy egy jól öszerakott gépet szeretnék a pénzemért (bár remélem ebben az árkategóriában már normális gépek vannak), tehát valami jobbnevű gyártót preferálnék. Eddig Fujitsum volt, azzal meg voltam elégedve, bár procira integrált videokártyája volt,amit most szeretnék elkerülni, nem rendetlenkedett, kényelmes volt rajta gépelni, és csak egyszer romlott el, bár akkor javíthatatlan volt, ez 2012 második gépvisszavétele volt a Fujitsu Hungarynél.


Előre is hálásan köszönök minden tippet vagy javaslatot.



2012. okt. 15. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Te jó ég :D

hát én ezt el nem olvasom :D

2012. okt. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kár... egyébként elolvasod a címet, kiderül minden, öszehasonlítod a három gépet a három link végén, és mondod, tudsz-e jobbat vagy ha nem, melyik a jobb. 2 perc, kár hogy nem érsz rá...
2012. okt. 16. 21:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az első link!
2012. nov. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!