Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » NAGYON béna vagyok kislabdadob...

NAGYON béna vagyok kislabdadobásból! Most megyek 8. -ba és kb.15 métert dobok! Segítség! Hogyan fejlesszem?

Figyelt kérdés

Először is a technikára lenne szükségem, meg arra, hogy mit kéne erősítenem?

Köszi előre is!


2010. júl. 6. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:

karizom,csukló:)

sok technika nincs hozzá szetem..

2010. júl. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én 8-ban 70 m-t dobtam, én lettem az országos első anno. :D


No, de nem szemétkedni akarok..


Mi lenne, ha keresnél egy oyan embert, aki megmutatja neked, aki gyakorol veled? Ide hiába írunk le bármilyen taktikát, ügyességet, azt te nem tudod gyakorlatban megcsinálni...

2010. júl. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
apa azt mondta 8.-ban ő 80 métert dobott, hátha ő tud segíteni, csak nem tudom hol gyakoroljak...
2010. júl. 6. 17:21
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is van egy oszt. társam aki 10métert dob, pedig lenne hozzá izmai is meg minden, csak egyszerűen rossz a technikája! pl. akkor dobja el, amikor a karja szinte párhuzamos a földdel, vagyis nem is dobja hanem elengedi!
2010. júl. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az igazság, hogy nekem is vannak izmaim, mert sokat edzek/edzettem, de valahogy a technikám borzalmas....
2010. júl. 7. 09:37
 6/7 anonim válasza:
Nézz kézimeccset és csináld azt amit ők - csak kislabdával -. Bár a legegyszerűbb, h ha kéred vki segítségét aki min.40-50 m körül dob, mert az már egész jó, vagy megkéred a tanárt h addig segítsen amíg nem megy. Úgyis ez a dolga.
2010. júl. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egy kis bíztatás: én már láttam olyat, h mérésnél vki hátrafele dobta el a labdát, úgyhogy a 10-15 m KIRÁLY! xD
2010. júl. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!